א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון צנרת ללא חפירה

 

צנרת המבנה היא מערכת חשובה ומרכזית בו, כפי שמבינים כשיש תקלה

 
 
תשתית הצנרת בכל מבנה מודרני היא אחת התשתיות החשובות ביותר של שגרת החיים היום יומית שלנו. לעתים קרובות, אנחנו מבינים את חשיבותה העצומה של הצנרת במבנה שלנו רק כאשר ישנה תקלה כזו או אחרת, ובמצב זה שגרת החיים היום יומית שלנו יכולה להיפגע פגיעה משמעותית ביותר.


מצב זה, שיכול להיות סתימה, הצפה או כל מצב אחר, מונע מאתנו לבצע פעולות בסיסיות ביותר שקשורות למים הזורמים ולניקוז במבנה, ועלינו לטפל בתקלות כאלה בצורה היעילה והמהירה ביותר, על ידי שירות מקצועי שמתמחה בכך. עם זאת, ישנם מצבים בהם התקלה היא עמוקה ולא כל כך פשוט לבצע את התיקון, ובעבר הדבר היה דורש לבצע חפירה משמעותית בבניין, לפגוע עוד יותר בשגרת החיים בו, ורק כך ניתן היה לטפל בתקלה. כיום, זה כבר ממש לא המצב, וישנם שירותי תיקון צנרת ללא חפירה.
 
 

מתי נצטרך לבצע תיקון בצנרת, וכיצד נעשה זאת ללא חפירה לתשתיות המבנה?

 
 
 
 
  • מתי זה נחוץ? תיקון צנרת ללא חפירה נחוץ לנו במצבים בהם בעבר היה לנו צורך לבצע חפירה, כלומר בתקלות עמוקות בתשתית הצנרת של המבנה. הדוגמה המובהקת ביותר לכך היא מצב של סתימה בקווי הצנרת והביוב של המבנה. קווי הצנרת הם עמוקים ומהווים חלק משלד הבניין, ואי אפשר להגיע אליהם בצורה סטנדרטית ללא חפירה – ומיד נראה כי הדבר גם לא באמת נחוץ כיום. עוד מצבים דומים הם מצבים של פיצוץ בצינור, בהם יש צורך להגיע פיזית לצנרת המבנה ולהחליף את הצינור המפוצץ. כעת, נבין בדיוק כיצר מבצעים את התיקונים האלה ללא חפירה.

  • איך זה מתבצע? מרבית התקלות הקשורות לקווי הצנרת של המבנה יכולות להיות מתוקנות באמצעות שירות של ביובית. כך, מבצעים תיקון צנרת ללא חפירה, אלא בהתחברות לקווי הצנרת של המבנה דרך הביובית, ובהזרמה של מים בלחץ גבוה שפותח את הסתימה ופותר את התקלה. ניתן גם לבצע שאיבה שמבטיחה שלא נשאר זכר לגורמי הסתימה בקווי הצנרת. עוד שירות שיכול להיות נחוץ ורלוונטי בהקשר זה הוא צילום של קווי הביוב, בכדי לאתר במדויק את מקור התקלה או הפיצוץ בצינור, וכך לבצע חפירה מינימלית רק במקום שבו באמת ניתן לאתר את התקלה, ולשבש באופן מינימלי את שגרת החיים במבנה בהתאם.
 
 
 
 
שירותי הביובית המקצועיים של א.א המבצעים מבטיחים לכם תיקון איכותי ומהיר

 
אם אתם צריכים לבצע תיקון צנרת במבנה שלכם, ואתם רוצים לבצע תיקון צנרת ללא חפירה בצורה היעילה ביותר והמהירה ביותר, אתם צריכים את השירות של א.א המבצעים. אנחנו נגיע אליכם במהירות ונטפל בכל תקלה בצורה המקצועית ביותר, בכדי שתוכלו לשוב לשגרה סדירה ונורמלית בשימוש בצנרת המבנה.