א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון משאבות ביוב

 
תשתית ביוב תקינה הינה הכרחית לקיום השגרה שלנו כפי שאנו מכירים, אחד החלקים החשובים של מערכת זאת היא משאבות הביוב. משאבות ביוב הינן משאבות שנועדו לשאיבת מים אשר הצתברו במקומות מיועדים. באמצעות המשאבות המים באותו המאגר נשאבים ומועברים למאגר אחר. משאבות ביוב מיוחדות יכולות אף להפריד בין מוצקים לנוזלים במי השופכין במידת האפשר. משאבות ביוב עובדות מידי יום וכן חשופות לתקלות מידי יום. תיקון משאבות ביוב הינו הליך מורכב ביותר, הכולל לעיתים של כלל המים הנמצאים במאגר. אז איך עושים זאת?
 
תיקון משאבות ביוב
 

תיקון משאבות ביוב – כל המידע

 
  • אילו תקלות נפוצות קיימות במשאבות ביוב? - משאבות ביוב הינן משאבות שאחראיות על שאיבה והעברת מים ממאגר מים אחד לאחד. במשאבות אלו יכולות להתרחש תקלות רבות, בעקבות העבודה היום יומית שלהם. במשאבות ביוב קיימות שתי תקלות שכיחות יותר מתקלות אחרות. הראשונה הינה סתימות, משאבת הביוב נוסף לעבודה השאיבה מבצעת גם עבודות גריסה למוצקים. קורה לעיתים שחומרים שונים נתקעים במערכת והורסים אותה, דבר אשר גורם באופן ישיר לסתימות. התקלה השניה השכיחה הינה תקלה באיזור מנוע המשאבה, מנוע זה צריך לעמוד תחת לחץ יום יומי רב ולעיתים קרובות יכול להתחמם יתר על המידה ולההרס. על מנת לבחור תקלות מנוע יש לפרק את כל מערכת משאבת הביוב.

  • כיצד מתקנים משאבות ביוב? – הייחוד של משאבות ביוב הינו שהן משאבות טבולות. משאבות אלו ממוקמות בבור מיוחד שתוכנן כדי לנקז זרימת ביוב. במקרה ומפלס המים בביוב עולה מעל גובה שהוחלט מראש, המשאבה מופעלת ושואבת את עודפי המים. כאשר משאבות הביוב מתקלקלות, יש לדאוג לתקן אותן במהירות האפשרית. לעיתים לא ניתן לגשת אליהן ישירות ויש צורך בשאיבה מקדימה באמצעות משאית ביובית. לאחר ההגעה אל משאבות הביוב, אנשי המקצוע ידעו כיצד לפרק מערכת זו ולתקן אותה במהירות האפשרית.

  • כאשר פונים לחברת ביוב חשוב לפנות לחברה מקצועית – במידה ואתם עדים לתקלה בביוב, חשוב מאד לידע את הרשויות המתאימות בהתאם. לעיתים תקלות בביוב יכולות להתרחש גם ברמה הביתית. במקרה כזה חשוב מאד לפנות לאנשי מקצוע מיומנים בתחום זה. חברת ביוב מקצועית תחזיק בכל הציוד הנדרש על מנת לפתור כל תקלה בביוב באשר היא, כולל ציוד לתיקון משאבות, ביובית, ביובית ניידת וכו'. חברת ביוב בעלת מוניטין וניסיון של שנים בתחום זה תוכל להעניק לכם את הטיפול הנדרש על מנת לשמור על מערכת הביוב שלכם.
 
כל עובדי החברה הינם אנשי מקצוע מובילים, היודעים כיצד לנצל את הכלים המתקדמים העומדים לרשותם בצורה הטובה ביותר. המקצועיות והוותק הנרחבים של עובדינו הם הערובה של לקוחותינו לביצוע טוב ויעיל של שאיבה מקצועית.
 

חברת א.א. שירותי ביוב – מקצועיות ללא פשרות

 
אם אתם מחפשים חברה אשר מציעה שירותי ביוב ברמה הגבוה ביותר, זה הזמן ליצור קשר עם חברת א.א. שירותי ביוב בע"מ. חברה זו מתמחה במתן שירותי ביוב כבר שנים רבות ומחזיקה בציוד מתקדם, מומחי החברה הינם אינסטלורים ברמה הגבוהה ביותר שישמחו לעזור לכם עם כל בעיה.