א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון מיכלי ביוב

 

כל מה שקשור לביוב צריך תמיד לעבוד בצורה תקינה וחלקה ככל הניתן

 
 
מערכת הביוב היא אחת המערכות החשובות ביותר בחיי היום יום שלנו. זוהי עובדה פשוטה, ומבינים אותה בצורה הטובה ביותר דווקא כאשר היא לא עובדת בצורה תקינה. במצבים שונים בהם יש לנו תקלות שונות במערכת הביוב, בבית, בית העסק או בכל מקום אחר, אנחנו נפגעים באופן משמעותי ביותר באיכות החיים היום יומית שלנו, ואנחנו צריכים שירות מקצועי שיגיע במהירות ויתקן את המצב אליו נקלענו.

הדבר נכון הן בסביבה הביתית שלנו והן במקומות עבודה ובמרחבים ציבוריים שונים – וחשוב להכיר את הצרכים השונים של מרחבים שונים, במיוחד אם יש לנו אחריות מקצועית כלפי התקינות ושגרת החיים והעבודה במרחבים אלה. במקומות בהם יש מיכלי ביוב, לעתים יש צורך בשירות מקצועי של תיקון מיכלי ביוב, וכעת נבין בדיוק מתי זה רלוונטי ועבור מי.
 
 

מה התפקיד של מיכלי ביוב, ומתי אנחנו צריכים לתקן אותם בצורה מקצועית?

 
 
 
 
  • היכן נפגוש במיכלי ביוב? מיכל ביוב הוא מרכיב במערכת הביוב, אותו נפגוש בעיקר במקומות בהם יש צורך בשאיבה של בורות ביוב ושל בורות שמן באופן קבוע. במצבים כאלה, בהם יש צורך בשאיבה ספציפית של גורם כזה או אחר, יש לנו צורך בתכנון איכותי של מערכת סטרילית, ששואבת את בור הניקוז ושמאחסנת את כלל השפכים בתוך מיכל מתאים בגודלו ובאיכותו. אלה למעשה יכולים להיות שוחות ביוב של ממש, והם יכולים גם להיות מיכלים שבהם ישנה הפרדה ביוב ופסולת מסוגים שונים. המיכל נועד להכיל כמות גדולה של ליטרים של שפכים, ובסופו של דבר אנחנו מרוקנים אותו למשאית פינוי ייעודית המגיעה אליו באופן קבוע. ומה עושים כאשר ישנה תקלה כזו או אחרת הקשורה למיכל הביוב? קוראים לחברה מקצועית שתטפל.


  • מתי אנחנו צריכים תיקון? כפי שניתן להבין, תיקון מיכלי ביוב הוא שירות שאליו נזדקק כאשר ישנה תקלה כזו או אחרת עם מיכל הביוב שבו נעשה שימוש במרחב שלנו. התקלה יכולה לעתים קרובות להיות באיטום שלו ובשלד שלו עצמו, כאשר ישנה נזילה כזו או אחרת שצריך לתקן בדחיפות. באותה המידה, התקלה יכולה גם להיות בניקוז של אותו מיכל, או בחיבור למשאית הפינוי. עוד תקלות אפשריות הן בהפרדה של הפסולת, אם מדובר במיכל שזה תפקידו. בכל מקרה, חשוב לתקן את המיכל בצורה המקצועית והיעילה ביותר.
 
 
 
 
א.א המבצעים – כל שירותי הביוב שיכולים להיות נחוצים לכם במקום אחד
 
בין אם מדובר בשירותים בסיסיים של ביובית, ובין אם מדובר בשירותים מתקדמים של תיקון מיכלי ביוב ואחזקה מקצועית שלהם לאורך זמן – א.א המבצעים יודעים לענות על כל צורך שנוגע לביוב, בין אם בסביבה הביתית ובין אם מחוצה לה. פנו אלינו ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.