א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי ביוב לחניונים

 

אנחנו מציעים גם שירותי ביוב לחניונים

 
 
חברת א.א. המבצעים מספקת את כל שירותי הביוב גם לחניונים.
באמצעות רכב מיוחד - רכב קטן ייעודי לחניונים, אנו מספקים שירותי ביוב שונים:
  • שאיבת ביוב מהירה ומקצועית
  • פתיחת סתימות
  • שאיבת הצפות

אנו מציעים שירותי ביוב ואינסטלציה עבור חניונים לעסקים, גופים ציבוריים וללקוחות פרטיים. פנו אלינו לקבלת שירות מיוחד ומקצועי עבור חניונים.
 
 
 
שירותי ביוב לחניונים
 
 
 
 

צרו איתנו קשר: 072-3259955

 
כל סתימה בביוב הציבורי הגורמת להצפתם של מי הביוב לכל עבר, יכולה לגרום לשיבוש כבד של תנועת כלי הרכב. אולם כשסתימה זו מתרחשת בצנרת ביוב הממוקמת בחניונים – הצרה גדלה שבעתיים.

במקרים שכאלו יש לפעול בדחיפות ולהזמין שירותי ביוב לחניונים בהקדם האפשרי. חברת א.א. המבצעים מעניקה שירותי ביוב לחניונים, ותשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי, אמין ומהיר.
 

שירותי ביוב זו המומחיות שלנו

 
חברת א.א. המבצעים שמחה להעמיד לרשותכם למעלה מ- 30 שנות ניסיון ומוניטין בתחום שירותי הביוב. הודות לניסיון הרב שצברנו, אין אתגר מקצועי שלא נוכל לעמוד בפניו.

צוות העובדים המקצועי והמיומן שלנו והציוד המתקדם שברשותנו מסוגלים לספק מענה מקצועי לכל בעיה בתחום הביוב הציבורי, לרבות שירותי ביוב לחניונים מקורים.
 
 

שירותי ביוב לחניונים

 
ביוב ציבורי שנסתם ועולה על גדותיו פוגע אנושות באורח החיים במקום: פרט לשיבושי התנועה הכבדים ולנזקים לרכוש שנגרמים כתוצאה מהצפת המקום במי שופכין, במקום מתפתח מפגע תברואתי חמור, שמהווה מוקד משיכה למזיקים וקרקע פורייה להפצת חיידקים וזוהמה.

רק באמצעות ביובית, אשר תזרים לצנרת הביוב מים בלחץ גבוה, ניתן יהיה לפתוח את הסתימה, לשטוף ולנקות את המקום ולהחזיר את התנועה לסדרה.

אלא שבחניונים קיים אתגר מיוחד. מכיוון שהביובית היא כלי רכב גבוה, היא לא תמיד מצליחה להיכנס לחניונים מקורים, ובמיוחד לא לחניונים תת קרקעיים שתקרתם נמוכה.

ובהיעדר טיפול מהיר בבעיה שקיימת בביוב, יכול להיגרם נזק רב לרכבים החונים בחניון, וגם שיבוש משמעותי בתנועה. לכן, במקרים של סתימה, הצפה או כל בעיה אחרת בביוב שבחניון, יש להזמין שירותי ביוב ייעודיים לחניונים.
 
 

תמיד לשירותכם – א.א. המבצעים

 
חברת א.א. המבצעים מעמידה לרשות לקוחותיה את כל הציוד והטכנולוגיה הדרושים למתן שירותי ביוב לחניונים. ברשותנו רכבי ביובית נמוכים, המיועדים במיוחד לטיפול בבעיות ביוב בחניונים בעלי תקרה נמוכה: פתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפות ועוד.
אם גם אתם זקוקים לשירותי ביוב לחניונים – הגעתם לכתובת הנכונה. צרו עמנו קשר ותוכלו ליהנות משירות מקצועי, מהיר ואמין.