א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלני ביוב בעלי מומחיות וידע

 
הדרך הטובה ביותר לטפל בתקלות הוא למנוע אותן מלכתחילה. טיפול מונע תקופתי של שטיפת קווי ביוב ידאג לתחזוקת ולניקוי המערכת, וימנע סתימות והצפות עתידיות.
 
 

מדוע יש צורך בשטיפת קווי ביוב?

 
צנרת השופכין משמשת עבורנו כאמצעי שינוע והעברה של חומרים מזוהמים, כדי להרחיקם מסביבת המחייה שלנו בצורה מבוקרת ומסודרת. ככזו, לא זורמים בה מים נקיים, אלא מגוון רב של חומרים, שומנים, חתיכות לכלוך מוצקות, שערות, חול ועפר ועוד.
 
מדוע לחכות לתקלה עתידית? התקשרו ופתרו את הבעיה מבעוד מועד: 072-3259955
 
 
 
מעברם של אלו בצנרת אינו תמיד חלק – שומנים נוטים להיות דביקים, ועם הזמן חלקים מהם נדבקים על דפנות הצינורות, ואזי משמשים כחומר הדבקה גם עבור חומרים אחרים.

הצטברות של חומרים מוצקים יחדיו לאורך זמן מצמצמת את שטח המעבר ועלולה לגרום סתימה. גם גורמים מבחוץ, כגון שורשים, עלולים לאיים על שלמות הקו.
 
 
שטיפת קווים בלחץ מים גבוה הינה פעולת מנע ותחזוקה, הדואגת לסילוק כל הגורמים המפריעים בזרימה, לניקוי הצנרת ממפגעי לכלוך ושומן שונים ולהמשך פעולה תקין של המערכת. לשם כך יש לבצעה באופן שוטף, אחת לכמה שנים.

מאז 1978 מתמחה חברת א.א המבצעים במתן שירותי ביוב ואינסטלציה מקיפים, בהם שירותי פתיחת ושטיפת קווים בלחץ גבוה עבור מוסדות, עסקים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים כאחד.

מיומנות צוות החברה, ניסיונו הרב בתחום והציוד המתקדם שלרשותו מאפשרים לו למצוא את פתרונות השטיפה והניקוי הטובים ביותר לסוג הצנרת המיועד – וכך לספק לכם שירות מקצועי, יעיל ואמין, שיבטיח לכם מערכת צינורות תקינה ופועלת ללא סתימות לשנים ארוכות. למידע נוסף אודות השירות ולהזמנות צרו עמנו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם.