א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שורשים בצנרת הביוב

 
כיצד נוצרים שורשים בצנרת הביוב שלנו, ולמה התופעה המטרידה הזאת יכולה לגרום?

מצב של שורשים בצנרת הביוב שלנו הוא אחד המצבים הקשים ביותר מבחינת התופעות אליהן הוא גורם בחיי הבית שלנו. בתור התחלה, בית שבצנרת הביוב שלו יש התפשטות של שורשים יסבול מכל התופעות של סתימה בצנרת הביוב – הצפות חוזרות ונשנות, ושיבוש של שגרת החיים התקינה בבית. עם זאת, למצב של שורשים בצנרת הביוב, שהם אלה שגורמים לסתימה, יש סיבוכים נוספים. בתור התחלה, השורשים עצמם, גם אם לא גורמים ישירות לסתימה, מכניסים לצנרת הביוב שלנו מוצקים שלא אמורים להיות בה, וכך הם גורמים לסתימות תכופות, שגם אם נטפל בכל אחת מהן נקודתית, עד שלא נטפל בבעיית השורשים נסבול ממנה רבות. השורשים עצמם מגיעים לצנרת הביוב שלנו כתוצאה מעצים וצמחייה שנשתלים בקרבת קווי הצנרת, ומתפשטים עם הזמן עד שהם מכים שורשים בסביבה הלחה ורבת הדשן שבתוך הצנרת. כעת, נבין בדיוק כיצד עלינו להתמודד עם המצב הזה מבלי לפגוע בצנרת הבית שלנו ובפתרון יעיל וסופי לבעיה, כולל כיצד נבצע פתיחת סתימות שורשים בביוב.
 

כיצד נסיר שורשים הנמצאים בצנרת הביוב?

 
  • ראשית, לטפל בסתימה – הדרך הנכונה לבצע פתיחת סתימות שורשים בביוב היא קודם כל לטפל בסתימה עצמה ובשורשים שהגיעו לתוך הביוב, ורק לאחר מכן למנוע את הגעתם העתידית חזרה לביוב. בסתימה עצמה מטפלים דרך מכשור ייעודי, כלומר במסור מסתובב ייעודי לקווי ביוב, שמוכנס (דרך שירותי ביובית המיועדים לסתימות קשות כגון זו) לקווי הביוב ומנתק את השורשים לחלוטין מקו הביוב ומהגורם החיצוני המזין אותם. פסולת השורשים נשאבת או נשטפת באמצעות שירות הביובית עצמו. כעת, עלינו לתת דעתנו למניעת הגעת השורשים העתידית חזרה לקווי הביוב שלנו.
  • מניעת התפשטות השורשים – אם אנחנו יודעים שהבית שלנו כבר מועד לפורענות, כל מה שעלינו לעשות לאחר פתיחת סתימות שורשים בביוב הוא להשתמש בחומר כימי ייעודי שמונע משורשים נוספים את האפשרות להתפשט בתוך הביוב, מבלי לפגוע בבריאות הצמחים הקיימים וכמובן ללא ממד של סכנה לתושבי הבניין. המטרה בשימוש בחומר המיוחד היא דיכוי מוחלט של גדילת הצמח, מבלי להרעיל אותו במלואו, כך שהצמח עצמו מעל פני הקרקע לא ייפגע מתהליך זה. כך נמנע הגעה של שורשים לקווי הצנרת שלנו בעתיד.
 

את המענה המקצועי ביותר לכל צרכי הצנרת תקבלו דרך א.א המבצעים שרותי ביוב

 
שירותים של פתיחת סתימות שורשים בביוב הם לא שירותים של מה בכך בכל הנוגע לשירותים השונים של ביוביות ואנשי מקצוע בתחום הצנרת הביתית. כאשר אתם פונים לשירות של א.א המבצעים שרותי ביוב, אתם גם לא מקבלים שירות של מה בכך – אתם מקבלים את השירות המקצועי והאיכותי ביותר בשוק, שמתאים את הכלים ואת האמצעים לפתרון הבעיה בצנרת שלכם לסיטואציה בבית שלכם.