א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שורשים בביוב

 
מעוניינים לקבל פרטים לגבי הנזקים ששורשים בצנרת עשויים לגרום? נתקלתם בתופעה של שורשים בביוב ואתם לא יודעים מה לעשות? אתם בעמוד הנכון! אנו בחברת א.א. המבצעים שמחים להגיש לכם את המידע המקיף והמלא בנושא, ולספק לכם את העצות המתאימות לטיפול ומניעה בתקלה לא נעימה זו. בעמוד זה תלמדו על דרכי המניעה השונות להופעה והצטברות של שורשים בצנרת הביוב, ותקבלו מידע מעודכן ועדכני לגבי דרכי ההתמודדות המקיפים ביותר להסרת שורשים בביוב ויעילותם.
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 

לאילו נזקים גורמים שורשים בצנרת?

 
הנזק הגדול ביותר ששורשים בצנרת גורמים הוא האפשרות לסתימת הצנרת עצמה. במקרים שבהם חדרו השורשים אל מערכת הביוב שלכם, סביר להניח שתסבלו מסתימות חוזרות ונשנות בקצב גבוה במערכת הביוב שלכם, וזאת בעיקר בשל הצטברותם של חומרים קשיחים יותר מהחומרים הרגילים שאמורים לזרום בתוך מערכת הביוב בקרבת השורשים שנכנסו לתוך הצנרת. בנוסף לנזק זה, שורשים בביוב יכולים לגרום לנזילה חמורה של נוזלים מתוך צנרת הביוב, ולהופעתם של צמחים ומזיקים לא רצויים שמתרבים בסביבה לחה ורטובה באדמה, וזאת בנוסף לסיכון ממשי למבנים שנמצאים מתחת לצנרת שאליה נכנסו השורשים הסוררים.
 

מהו הפתרון להסרת שורשים בביוב ועד כמה הוא יעיל?

 
הפתרון היעיל ביותר להתמודדות עם שורשים הוא מניעת הצמיחה שלהם, אך על זה נדבר בפיסקה הבאה, לא לפני שנסביר לכם על התמודדות עם שורשים בביוב שכבר הצליחו לחדור מבעד לצנרת. ראשית, עליכם יהיה להסיר את השורשים עצמם, הבעיה בכך היא בגישה הבעייתית לצנרת עצמה, מכיוון שמדובר במצב סבוך שבו נדרשת עבודת חיתוך מקצועית וחזקה בתוך צינורות שאינם גדולים במיוחד בכל המקרים. במקרים שבהם תרצו להסיר שורשים בביוב, תוכלו להשתמש במכשיר חיתוך ייעודי שמסתובב במהירות גבוהה בתוך צנרת הביוב שלכם ודואג להסרה מלאה של השורשים שהגיעו אל הביוב. לאחר החיתוך הרציני כל שנותר לעשות הוא לנקות את הצנרת ולמנוע התפשטותם של שורשים חדשים.
 
כיצד מונעים הופעתם של שורשים בצנרת הביוב?
 
לאחר שניקיתם את הביוב שלכם באמצעות מכשיר מיוחד הנמצא בדרך כלל על גבי ביובית מקצועית וייחודית המטפלת בסתימות צנרת קשות, יהיה עליכם לדאוג לכך שלא יתפשטו שורשים חדשים בצנרת. על מנת להבטיח זאת, יהיה עליכם להשתמש בחומר כימי מיוחד שימנע משורשים נוספים את האפשרות להתפשט בביוב עצמו. החומר הכימי שבו תשתמשו צריך להיות בלתי עביר לשאר חלקי הצמח, וזאת על מנת לא להרוג את הצמח עצמו שנמצא מעל לפני האדמה וניזון מחלקי שורש אחרים המחוברים אליו ישירות.
 
אם אין לכם את הכלים או את הידע הדרושים לביצוע עבודה זו, צלצלו אלינו עוד היום לטלפון 072-3259955. אנו נדאג לספק למקום שבו גיליתם שורשים בביוב צוות עם ביובית מקצועית ועליה כל הציוד הדרוש לטיפול בסתימות הקשות ביותר בביוב שלכם.
שורשים בביוב