א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת מים מהירה ומקצועית

 
סובלים מהצפה בבית? העסק שלכם לא יכול לפעול בשל הצטברות מים מתחת לתשתית? צלצלו למספר 072-3259955, ותיהנו משירותי הביוב של חברת א.א המבצעים.
שאיבת מים משמשת לקוחות פרטיים ועסקיים לצרכים רבים. ראשית, השאיבה היא הדרך היחידה להתמודד עם הצפה בלתי צפויה בכיור או בשירותים.

הצפה יכולה להיגרם כתוצאה מפיצוץ בצנרת, כשל בתשתיות הביוב או איטום לקוי. הצפות פוגעות באיכות החיים של בעלי בתים וגם בבתי עסקים המקבלים לקוחות. בנוסף, הצפות יוצרות נזק עבור הציוד, ולכן עשויות לגרום להפסדים של מאות אלפי שקלים.

שנית, השאיבה מתבצעת באמצעות מיכלית בעלת עוצמה גבוהה, ולכן אינה דורשת הרס של התשתית או שבירת ריצוף. צוותים המוקצים לצורך שאיבת מים עם מיכליות מיוחדות צריכים להחזיק בידע, בניסיון ובכלים המתאימים. בין השירותים אותם ניתן לקבל עם חברת א.א המבצעים נמנות פעולות כגון:

שאיבה ממקלטים מוצפים שאיבת מים מפיר מעלית והחזרתה המהירה לפעולה תקינה שאיבת הצפות מדירות מרתפים שאיבת הצפות בחניונים תת קרקעיים
 

ארגז כלים ייחודי לשאיבת מים

 
נציגי החברה שלנו מבצעים שאיבות מים במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לא מעט עיריות מקומיות מזמינות את שירותי השאיבה על מנת לטפל בנזקי תשתית ומים. בנוסף, במקרי חירום והצפות מיוחדות ניתן לנצל את ארגז הכלים הייחודי של א.א המבצעים לצורך ניקוי ושאיבת בורות שופכין, שומן, ספיגה ורקב.

היום כבר לא צריך לחשוש מהצפות מים: צרו קשר עם נציגי א.א המבצעים, ונוכל לבצע שאיבת מים באופן מיידי. אל תחכו שמפלס המים יעלה, ובואו להתייעץ איתנו לפני שתסבלו מנזקים!

למידע נוסף על שאיבת ביוב לחצו כאן
 
שאיבת מים מהירה