א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת ביוב בתל אביב

 
תל אביב היא אולי לא בירת ישראל מבחינה רשמית, אבל היא בהחלט הבירה הכלכלית, התרבותית וכמובן שגם הקולינרית שלנו ועל כך אין אחד שיוכל לחלוק. עם זאת, לצד כל השפע שמציעה לנו העיר השוקקת והסואנת, לא ניתן שלא להזכיר את הדברים הפחות נעימים שהיא מזמנת לנו, כשבראש ובראשונה מדובר על מערכת הביוב הלא מרשימה במיוחד.


כל תל אביבי ממוצע שחי בעיר יותר משנה, יוכל להעיד שמדי חורף מתרחשות הצפות רבות בכל רחבי העיר ושישנם רחובות רבים מספור שמעדיפים לעתים קרובות ניחוחות לא אטרקטיביים של ביוב. שאיבת ביוב בתל אביב לפיכך היא שירות מבוקש ביותר וכפועל יוצא מכך, ביוביות הממהרות לדרכן, אינן מחזה לא שגרתי בכבישי העיר.

 

באילו מצבים יש להזעיק שירותי שאיבת ביוב בתל אביב?

 
אחת הטעויות שדיירים בתל אביב נוטים לעשות היא להמתין עד לרגע האחרון שבו הביוב כבר עולה על גדותיו. במועד הזה בדרך כלל כבר נגרמו נזקים שונים בסביבת ההצפה, שניתן היה למנוע מבעוד מועד. ישנם לא מעט סימנים מקדימים שמעידים על כך שההצפה קרבה ובאה, שחשוב להכיר ולשים לב אליהם. בין היתר מדובר בריחות ביוב חזקים באזור מסוים, סמוך לבור ביוב, סתימה בצנרת של בניין שלם או לפחות של מספר דירות במבנה אחד ועוד.

כמו כן, כשמדובר באזורים המועדים לפורענות, המוצפים באופן קבוע פעם אחר פעם, מומלץ ביותר להזמין שירותי ביוב מקצועיים לשטיפת קווי הביוב לעתים קרובות, על מנת למנוע מראש את ההצפה הבאה.
 

מהם הגורמים להצפות הביוב בתל אביב?

 
ישנן סיבות רבות שבעטיין שתל אביב היא עיר מוכת הצפות. בין היתר חשוב לציין שחלק ניכר מקווי הביוב התל אביביים לא הוחלפו כבר עשרות שנים ובנוסף לכך, ישנם קווים שפשוט לא מתוחזקים בצורה הולמת. מעבר לכל זה, קווי הביוב התל אביביים סובלים מחסימות לעתים קרובות על רקע הצטברות של חומרים ומוצרים שונים כמו לדוגמה מגבונים לחים (הנזרקים לאסלות למרות שאין להשליכם לאסלה). במקרים אחרים מתברר כי שורשי עצים או סוגים אחרים של צמחייה הצליחו לצמוח בצינורות הביוב ועוד.
 

כיצד מבצעים שאיבת ביוב בתל אביב?

 
שאיבת ביוב בתל אביב היא עבודה המבוצעת בדרך כלל באמצעות ביובית. הביובית היא מערכת עוצמתית המותקנת על רכב מסחרי, המורכבת ממשאבה חזקה ומערכת צינורות. באמצעות הביובית ניתן לשאוב הצפות וכן לפתוח חסימות באמצעות התזת מים בלחצים גבוהים במיוחד. ספציפית בתל אביב חשוב מאוד לוודא האם ביובית סטנדרטית יכולה להגיע לאזור ההצפה, שכן ישנם רחובות צרים מאוד בעיר, כמו גם חניונים תת קרקעיים נמוכים, המחייבים שימוש בביובית נמוכה.
לקבלת פרטים נוספים על שאיבת ביוב בתל אביב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת א.א. המבצעים שירותי ביוב בע"מ בטלפון מספר 072-3259955.