א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת בור רקב

 

בורות רקב קיימים במגוון רחב של מקומות, עבור ניקוז של חומרים שונים

 
בורות רקב הם למעשה בורות ניקוז או בורות שפכים, אליהם אנחנו מזרימים את הפסולת שמגיעה כתוצאה, בדרך כלל, מתהליכי עבודה שונים בעולם המודרני. הדוגמה הטובה ביותר לבורות רקב היא במפעלים, בהם יש עבודה עם חומרים מסוכנים שונים וישנו ייצור של שפכים כחלק מהתהליך התעשייתי. במצב כזה, לא נוכל להזרים את השפכים האלה ישירות למערכות הניקוז הרגילות אליהן המפעל מחובר, ויהיה צורך בניקוז מיוחד שלהם לתוך בור רקב ייעודי. הבור הזה הולך ומתמלא עם הזמן, ויש צורך לפנות אותו באופן קבוע בכדי שניתן יהיה לעבוד באופן סדיר ולנקז אליו שפכים נוספים. את בורות הרקב אנחנו פוגשים לא רק בעולם התעשייתי אלא גם בתהליכי עבודה אחרים, באסדות קידוח, באתרי בנייה שונים ועוד – ובכל מקרה אנחנו צריכים תמיד לתכנן היטב את הפינוי שלהם עם שירות של שאיבת בור רקב.
 
שאיבת בור רקב
 

שאיבת בורות רקב היא שירות שנחוץ באופן קבוע, ויש עבורו צורך בביובית

 
  • שאיבה מבצעים עם ביובית – השירות המקצועי שמבצע עבורנו שאיבת בור רקב ולמעשה מאפשר לנו לבצע בו שימוש רגיל באופן קבוע, הוא שירות של ביובית. אם אתם לא יודעים במה מדובר, נסביר כי ביובית היא משאית בעלת משאבה רבת עוצמה ובעלת מיכל אחסון גדול, שתכליתה היא לשאוב שפכים שונים, ובדרך כלל היא מתחברת לתשתיות ביוב שונות עבור פתרון של תקלות כמו סתימות ונזילות. עם זאת, אחד התפקידים החשובים שלה הוא שאיבה של בורות רקב, כאשר מדובר במקרה זה בשירות שיש בו צורך קבוע – אם יש לכם עבודה עם בורות רקב במפעל או בכל מקום עבודה אחר, אתם צריכים שירות של ביובית שיגיע ויפנה את בור הרקב באופן קבוע, ובצורה מקצועית בלי נזילות ובלי מרחב לטעויות.

  • עבודה קבועה מול חברה אמינה – אם אתם עובדים עם בור רקב, אתם צריכים למצוא חברה אמינה שמולה תעבדו באופן קבוע בשאיבת בור רקב. חברה אמינה בתחום תדע לשלוח לכם את הביוביות שלה בימים קבועים ובשעות קבועות, וכן כאשר בור הרקב מתמלא לפי הצורך, בכדי לבצע את השאיבה באופן מקצועי ולאפשר לכם המשך עבודה תקין בלי שבור הרקב יעלה על גדותיו. בכדי למצוא חברה לעבודה במתווה קבוע מולה, אתם צריכים חברה אמינה ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר בתחום.
 

א.א המבצעים – שאיבת בורות רקב בתדירות ובתנאים שנחוצים לכם

 
אצלנו ב-א.א המבצעים עונים על כל הצרכים הקשורים לשירותי ביובית, וספציפית שירות של שאיבת בור רקב הוא אחד השירותים שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו במתווה קבוע. פנו אלינו, ונדאג לכך שאחת הביוביות שלנו, הנמצאות בפריסה ארצית, תגיע למפעל או לבית העסק שלכם בזמנים שנחוצים לכם ותשאב את בור הרקב במלואו.