א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת בורות שומן

 

בעלי מקצוע רבים זקוקים לשירותי שאיבת בורות שומן בכדי לשמור על מצב עסקם

 
בבתי עסק רבים נעשה שימוש בבורות שומן בכדי להפריד את השומן ממערכת הביוב העירונית. בורות אלו מסייעים לנו רבות, אולם יש לרוקנם מעת לעת בכדי לשמור על תקינותם וכן על תקינות מערכת הביוב של בית העסק.

 

אז מה כדאי לדעת על שאיבת בורות שומן?

 
  • מה הם בורות שומן: בורות שומן הינם בורות אליהם מופרדים השומנים, ולעיתים גם השמנים, בהם עושים שימוש בבית עסק מסוים, בכדי לבודד אותם מהפסולת הכללית המוזרמת לביוב העירוני. בדרך זו אני יכולים לסלק חומרים לא רצויים מהביוב, ואף להשתמש בהם בשלב מאוחר יותר על ידי מחזור לשם ביצוע פעולות נוספות. בורות אלו נפוצים ביותר בבתי עסק בהם יש שימוש נרחב בשמן ושומנים- מסעדות, בתי מלון, מפעלי מזון, מוסכים ועוד.

  • מדוע חשוב לבצע שאיבת בורות שומן: בור השומן מסייע לנו רבות בשמירה על הפרדה בין חומרים שונים, אולם הוא אינו יכול להתמלא באופן קבוע, ולעיתים אנו רואים הצטברות של שומן ושומנים בבור, סתימה שלו או התמלאות שלו עד תום, כאשר יש שוני במצב הבור בהתאם לחומר אותו אנו מבודדים בעזרתו. כאשר הבור מגיע למצב בו הוא אינו יכול לבצע עוד את תפקידו, יש לבצע שאיבת בורות שומן בכדי להבטיח את המשך השימוש התקין בו.

  • כיצד מתבצעת שאיבת בורות שומן: שאיבת בורות שומן מתבצעת בעזרת כלים ייעודיים מקצועיים, אשר החשוב ביותר ביניהם הינו ככל הנראה הביובית- משאית בעלת יכולת שאיבה אדירה אשר מסייעת לנו בריקון הבור ואגירת השומן הנשאב ממנו. לאחר מכן ניתן לפנות בעזרת הביובית את החומרים ששאבנו, ולהעבירם למחזור או לסילוק בצורה מבוקרת אחרת.
 

חברת א.א. המבצעים שירותי ביוב מציעים בין היתר גם שירותי שאיבת בורות שומן

 
חברת א.א. המבצעים שירותי ביוב מציע מגוון שירותי ביובי, ביניהם גם שירותי שאיבת בורות שומן. החברה מתמחה בשאיבת בורות שומן בצורה מקצועית, תוך שימוש בכלל הכלים המתאימים לכך כגון ביובית, והיא יכולה לסייע לכל בעל עסק אשר צריך לדאוג לריקון בור השומן בו נעשה שימוש בעסקו.
 
שאיבת בורות שומן