א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת בורות בביוב

 
גרים ביישוב קטן? בור הביוב עלה על גדותיו? אל תחכו עם זה! יש פתרון: שאיבת בורות ביוב מקצועית.

חברת א. א. המבצעים עבודות ביוב בע"מ מתמחה במתן פתרונות מגוונים בתחום הביוב הכוללים: שאיבת בורות, שאיבת ביוב, פתיחת סתימות, שטיפת קווי ביוב, פינוי פסולת ועוד.
 
למומחים של א. א. המבצעים עבודות ביוב בע"מ יש הרבה מה להציע לכם:

  • צוות מומחים מנוסה מאז 1978
  • שירותי ביוב ואינסטלציה 24 שעות ביממה
  • ביצוע פרויקטים למגזר הציבורי והפרטי
  • תכנון והקמת תשתיות ביוב
  • שאיבת בורות ביוב
  • פתיחת סתימות ועוד'
 
חייגו עכשיו ואחד מאנשי המקצוע שלנו ישמח לעמוד לשירותכם
ולפתור את בעיות הביוב שלכם – 072-3259955

בורות ספיגה

 
בעבר היה נהוג שבכל חצר בית פרטי, בניין מגורים משותף או בית עסק נחפר בור ספיגה מיוחד, המיועד להזרמת מי הביוב והשפכים שמייצרים בני הבית, הבניין או העסק. הבור שימש לקליטת השפכים בדרך של חלחול לקרקע. אולם הפתרון הזה יצר בעיות רבות, מאחר וחלחול השפכים גרם לזיהום של מי הקרקע, מי התהום והוואדיות שהיו בקרבת מקום.
 

שאיבת בורות ביישובים חקלאיים

 
החל משנות התשעים, נאסר שימוש בבורות ספיגת שפכים בבניינים חדשים, למעט במקרים של בורות ספיגה תעשייתיים או ביתיים, להם ניתן האישור מהמשרד לאיכות הסביבה להקים בור ספיגה לביוב. עם מקרים כאלה, נמנים יישובים קטנים וחקלאים יהודיים או ערביים (כפרים, מושבים, קיבוצים וכדומה), שאין להם נקודת חיבור למערכת ביוב, ולכן לא יכולים להזרים שפכי ביוב בצורה מסודרת.
 

בורות רקב

 
עם הזמן התפתח רעיון בור הספיגה לשיטת הזרמת השפכים לבור רקב. גם בור זה שימש לקליטת השפכים אלא שהפעם השפכים לא חלחלו דרך הקרקע אלא רק נקלטו בבור.
 

שירות שאיבת בורות ביוב

 
כיום, עדיין יש כמות נרחבת של יישובים העושים שימוש בבורות הספיגה או הרקב, ולכן יש לטפל בהם כראוי. לאחר זמן רב, אותם בורות מתמלאים ויש לרוקן אותם בעזרת מכשור מיוחד על מנת שלא תהיה הצפה, וכדי שלא יהוו מפגע תברואתי לסביבה.

בדיוק כאן אנחנו נכנסים. ברגע שהבור מתמלא, יש להזמין שירותי שאיבת בורות ביוב. תהליך שאיבת הבור נעשה על ידי שימוש בביובית, משאית מיוחדת בעלת מכל ענק וצינור שאיבה, המתחבר לבור ושואב את מי הביוב שהצטברו. את מי הביוב שנאספו אנו מעבירים לחברות מיוחדות המספקות שירותי הטמנת פסולת באמצעות מתקן לטיפול בשפכים והפרדת פסולת לצורכי מיחזור.
 
זקוקים למידע נוסף? לא בטוחים כיצד לפעול?
המומחים שלנו מחכים לכם עכשיו בטלפון: 072-3259955