א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלני ביוב בתל אביב

 
קבלן ביוב הוא איש מקצוע או בעל חברה המספק שירותי ביוב מקצועיים הכוללים בין היתר תחזוקת קווי ביוב, פתיחת סתימות ביוב עם ביובית, תיקון קווי ביוב, שאיבת הצפות ביוב ועוד. מטבע הדברים קבלני ביוב בתל אביב הם אנשי מקצוע עסוקים במיוחד. הסיבה לכך היא שבתל אביב מתרחשות מדי חורף הצפות על בסיס קבוע וכמעט יומיומי. בנוסף, בשכונות רבות ברחבי תל אביב מערכת הביוב לא מתוחזקת כראוי וכתוצאה מכך הצנרת נסתמת לעתים קרובות והביוב עולה על גדותיו, גם בקיץ.
 

האם קבלני ביוב צריכים להיות רשומים בפנקס הקבלנים?

 
חשוב מאוד לציין כי המונח "קבלן ביוב", כפי שנהוג להשתמש בו היום אינו מדויק. בפנקס הקבלנים ישנה חלוקה לענפים מסוימים המחייבים רישום. ההתייחסות לעבודות ביוב נמצאת במספר ענפים, כאשר החוק לרישום קבלנים מתייחס להנחת קווי הביוב, החפירה והתיעול ובנוסף לכל העבודות השונות הקשורות לביוב עד לכיסוי הצנרת והחפירה, כולל עבודות הגמר לרבות אספלט.
כפי שניתן להבין, מבחינת החוק קבלני הביוב הם אנשי המקצוע המעורבים בהקמת קווי הביוב. כפועל יוצא מכך, אנשי המקצוע האמונים על פתרון תקלות מזדמנות בקווי הביוב, לא צריכים להירשם בפנקס הקבלנים.
 
 

אילו עבודות מבצעים קבלני ביוב?

 
 
  • צילום קווי ביוב – צילום קווי ביוב מבוצע באמצעות מכשור מתקדם הכולל מצלמות דחיפה המגולגלות במורד קווי הביוב, כשישנם אף אנשי מקצוע הפועלים בתחום זה העושים שימוש ברובוט צילום הנשלט על ידי מערכת בקרה מרחוק.
  • שטיפת קווי ביוב – שטיפת קווי ביוב מסייעת לשמירה על קווי ביוב תקינים וללא תקלות. שטיפה שגרתית של קווי הביוב מונעת אפשרות של חסימות מבעוד מועד.
  • טיפול בהצפות ביוב – טיפול בהצפות ביוב כולל בראש ובראשונה אבחון של סוג התקלה הספציפי שגרם להצפה ולאחר מכן טיפול בתקלה ונקיטה בצעדים למניעת חזרת התקלה. שירות זה יכול לכלול בין היתר החלפת צינור תקול, שאיבת בורות, פתיחת סתימות באמצעות התזת מים בלחץ גבוה ועוד.
 

באילו כלים משתמשים קבלני ביוב?

 
הכלי המרכזי שבו נעשה שימוש במסגרת עבודות הביוב הוא הביובית. מדובר במכונה עוצמתית המותקנת על גבי משאית או רכב מסחרי גדול, המסוגלת להתיז מים בלחץ גבוה וכן לשאוב נוזלים בכוח שאיבה חזק במיוחד. ישנם אף מספר קבלני ביוב המחזיקים בביובית נמוכה, המאפשרת להם להתנייד גם ברחובות הצרים ביותר בעיר וכן לקבל גישה לנקודות הממוקמות בחניונים תת קרקעיים נמוכים, שאליהם ביובית סטנדרטית לא יכולה להיכנס.

לקבלת פרטים נוספים על קבלני ביוב בתל אביב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת א.א. המבצעים שירותי ביוב בע"מ בטלפון מספר 072-3259955.