א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלני ביוב בעלי מומחיות וידע

 
מערכות שופכין תקינות, הן הבסיס לחיים תקינים בחברה המודרנית. זרימה והרחקה של ביוב ממקום מושבו של האדם היא אשר מאפשרת לנהל אורך חיים תקין והיגייני. הדבר נכון אפילו יותר, כאשר מדובר במערכות צנרת של עסקים ושל מפעלים. מסיבה זו, ביצוע עבודות הקמה, תיקון ואחזקה של מערכות מורכבות, הינה עבודה לקבלני ביוב מומחים מקצועיים בלבד.

חברת ביוב א.א. המבצעים הינה חברה ותיקה וידועה לביצוע עבודות מכל סוג, והנה קבלן מורשה בעל מוניטין והסמכה לביצוע עבודותיה. החברה רואה עצמה מחויבת לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה, וכן לעמידה בסטנדרטים מחמירים ביותר של מקצועיות.לרשות החברה מערך לוגיסטי הכולל צוות עבודה ובו אנשי מקצוע מיומנים, וכן ציוד מתקדם לביצוע עבודות שופכין בכל קנה מידה, מן הצנור הביתי ועד לסתימה בחצר, ברחוב ובמפעלים.
 
 

סוגי השירותים

 
החברה מספקת מענה לכל דרישות תחום הצינורות וההצפות, משלב ההכנה והבנייה של תשתיות ביוב ואינסטלציה בפרויקטים בכל סדר גודל, דרך ביצוע טיפולים שונים לתיקון ולתחזוק מערכות מורכבות, ועד לביצוע עבודות שאיבות מוסמכות ויעילות, בורות שופכין, ספיגה ורקב ולפינוי פסולת לאתרים מורשים. כך נהנים לקוחות החברה ממענה מקיף לכל צורכיהם בתחום, תחת קורת גג מקצועית אחת של קבלני ביוב מוסמכים ומנוסים.
 
 
 
קבלני ביוב
 
 
 
 
 

הוותק שעושה את ההבדל

 
 
בזכות למעלה מ-30 שנות ניסיון ומחויבות למקצועית, חברתנו זכתה לספק את שירותיה עבור כמה מן הגופים המובילים והידועים במשק בישראל.
עם לקוחות החברה נמנים: עיריית רמת גן, ת"א וראשל"צ, בניין מכון התקנים, חברות פז ודלק ועוד רבים אחרים.
 
 
צוות אנשי המקצוע של א.א. המבצעים מספק את שירותיו 24 שעות ביממה, עבור לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים, ומגיע לכל קריאה במהירות רבה, כשהוא מצויד בכל הדרוש על מנת להשיב את מערכת הביוב לתקינותה במהירות האפשרית.