א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלן ביובית

 
אם אתם מחפשים קבלן ביובית אתם צריכים לדעת את מי אתם צריכים! לא כל קבלן ביובית יכול לספק לכם את הטיפול הכי טוב למערכת הביוב ולכן חשוב שתבינו כיצד לבחור נכון. אנו ב-א.א המבצעים כבר שנים רבות עוסקים בכל תחום מערכת הביוב ואתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטיפול הכי טוב שיש רק אצלנו! זה הזמן להבין מדוע, ומתי אתם צריכים אותנו שם לצדכם.
 

מתי צריך לקרוא לקבלן ביובית?

 
 
צוות ביובית מטפל בכל בעיה במערכת הביוב ולמעשה הכתובת תמיד תהיה הוא. זה לא משנה איזו בעיה יש לכם, מהצפה ועד סתימה ואפילו חשד קטן, תמיד חשוב לקרוא לצוות מקצועי שיידע לאבחן את הבעיה. עם כל הרצון הטוב, אתם לבדכם לא תוכלו לדעת האם יש בעיה ואת האבחון המדויק רק צוות מקצועי יידע לבצע. הצוות יכול לבצע בדיקות תקינות ועבודות תחזוקה כמו למשל שטיפת קווי ביוב או ניקוי ביוב וכמובן להחליף צנרת או לשאוב הצפות במידת הצורך במקרי חירום. כדי לקבל את הטיפול הכי טוב שיש, תמיד חשוב לבחור היטב את הצוות וזה הזמן להבין איך בוחרים נכון.
 
 

איך בוחרים קבלן ביובית?

 
 
 
 
  • הדבר הראשון שחשוב לבדוק עם קבלן הביובית זה כמובן הניסיון שלו. אין ספק שהניסיון מדבר הרבה לזכותו של הקבלן וככל שהוא פועל יותר זמן בתחום הוא יכול לספק לכם שירות טוב יותר. כדי לבדוק את הניסיון של הקבלן חשוב להיכנס לאתר האינטרנט שלו ולהבין בדיוק מה הוא מציע וכמה זמן הוא עובד בתחום מערכות הביוב, מה ההסמכה שלו וכמובן לשוחח עם הנציגים שלו או איתו בטלפון.

  • בשיחת הטלפון עם קבלן הביובית חשוב לוודא את כל הפרטים שאתם צריכים לקבל כדי להבין את כדאיות הבחירה בו. חשוב להתרשם ממנו באופן הכי מדויק שיש ומומלץ לשאול אותו את כל השאלות המקצועיות שאתם רוצים לדעת. המקצועיות היא עניין חשוב מאוד ולא כל קבלן ביובית, אפילו שיש לו ביובית וצוות שלם, לא תמיד יוכל לדעת מה הפתרון הכי טוב לכל בעיה ולעתים עלולות להתבצע טעויות.

  • עוד נקודה שחשוב לבדוק בשיחת הטלפון עם הקבלן הוא את איכות השירות איתו. לא תרצו לקבל שירות מאדם שאינו אדיב ונעים הליכות כי בסופו של דבר אתם יכולים רק להתעצבן במהלך הטיפול דבר שממנו כדאי להימנע. כמו כן מומלץ לבדוק היטב את אמינותו של קבלן הביובית, האם הוא מספק אחריות על הפעולות שהוא מבצע והאם הוא מוכר בתחום.

  • נקודה נוספת שחשוב לבדוק היא הזמינות שלו. אנשים רבים מבררים האם הקבלן הוא הכי מתאים שיש אך שוכחים את העובדה שיכול להיות שהוא יכול להגיע רק מחר או בעוד שלוש שעות. לא תמיד זה יהיה אפשרי ולכן חשוב לבדוק את הנקודה הזו כמה שיותר מוקדם.
 
קבלן ביובית בשטח
 
 
 
 
אנחנו זמינים והלקוחות נהנים!
 
מאז 1978 כל אחד יודע שהוא תמיד יוכל למצוא פתרון מהיר לכל בעיית ביוב שתעמוד על הפרק כשאנו בסביבה. אנו ב-א.א המבצעים כבר שנים רבות עוסקים בכל נושא בעולם מערכת הביוב ותמיד דואגים שהלקוחות שלנו יקבלו שירות מהיר, אדיב ומקצועי. אנו מבצעים עבודות אחזקה באופן שוטף וכמובן תפעול ופתרון בעיות חירום לכל לקוח מהמגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי כולל עבודה עם מוסדות ורשויות מקומיות. 24 שעות ביממה אתם יכולים להרגיש מוגנים ובטוחים גם לפרויקט הכי גדול או לבעיה הכי קטנה שצצה.