א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צילום תרמי לאיתור נזילות

 

כאשר ישנה נזילה, אנחנו צריכים לדעת בדיוק היכן היא מתרחשת ומה גורם לה

 
 
נזילה היא מצב לא פשוט, שיכול להתרחש בכל מבנה מודרני באשר הוא. הגורמים לנזילה יכולים להיות מגוונים למדי – החל בתקלות איטום של המבנה, דרך תקלות נקודתיות בצנרת של דירה, ועד תקלות משמעותיות יותר בתשתיות הצנרת ובקווי הביוב של המבנה כולו. בכל מקרה, המצב הזה הוא מצב שמוביל לכל הפחות לחוסר נוחות משמעותי ביותר בבית או בבית העסק שלכם, עם הופעה של כתמי רטיבות ושל נזקים שונים בתשתית המבנה.

מעבר לכך, הדבר גם יכול להוביל לצריכה מופרזת של מים ולחשבונות מים מנופחים, וכן להשבתה מסוימת או כללית של הצנרת במבנה במצבים קיצוניים של נזילות. השורה התחתונה היא שצריך לטפל במצב הזה בצורה המקצועית ביותר, ובכדי שניתן יהיה לטפל בתקלה בצורה יעילה, יש צורך באיתור מדויק של מקור הנזילה ראשית. את זה עושים כיום באמצעות צילום תרמי לאיתור נזילות.
 
 
איתור נזילות
 

למה כדאי לבצע צילום תרמי עבור איתור הנזילה, ומתי נרצה לעשות זאת?

 
 
 
 
  • למה זה כדאי? צילום תרמי לאיתור נזילות הוא הדרך היעילה ביותר לאתר במדויק את מקור הנזילה, בין אם מדובר בנזילה נקודתית ובין אם בתקלה נרחבת יותר. הצילום התרמי למעשה מתמקד בחותמת החום של המים, וכך הוא מאפשר לנו לראות היכן ישנה הצטברות של מים בתשתית הצנרת, ולהבין בדיוק היכן הדבר מתחיל – כלומר היכן נמצא מקור הנזילה. הדבר משמעותי ביותר, משום שהנזילה יכולה להגיע ממגוון מקומות בצנרת, ולא תמיד המקור שלה הוא המקום בו אנחנו רואים את הרטיבות בקירות בפועל. לכן, מדובר בשירות שחוסך לכם הרבה מאוד כסף ומאמץ, וכן את הצורך לבצע חפירה ופירוק של תשתיות שונות במבנה בכדי להגיע למקור הנזילה.

  • מתי נרצה לעשות זאת? כיום, נרצה לבצע צילום תרמי לאיתור נזילות בכל מצב שבו אנחנו מזהים נזילה ורטיבות במבנה. בין אם מדובר ברטיבות שמופיעה בתור דירה אחת בבניין, ובין אם מדובר בנזילה שמובילה לתקלה בבניין כולו – חשוב מאוד לדעת בדיוק היכן הנזילה מתחילה ומה גורם לה, ואת זה ניתן לעשות באופן מדויק אך ורק עם צילום תרמי מקצועי. לכן, כל תיקון תקלה בתשתיות הצנרת כיום מתחיל באיתור של הנזילה, ומדובר בשירות בסיסי ביותר כחלק משירותי הביוב הנחוצים לכם באופן שוטף ועבור תיקון של תקלות נקודתיות.
 
 
 
 
א.א המבצעים – מאתרים כל תקלה ומטפלים בה בצורה המקצועית ביותר
 
אצלנו ב-א.א המבצעים, מבצעים כל תיקון בתשתית הצנרת בצורה המקצועית ביותר, ואנחנו מבינים היטב כי השלב הראשון בכך הוא איתור מדויק של מקור הנזילה, באמצעות צילום תרמי לאיתור נזילות. אנחנו נגיע אליכם ונבצע את האיתור באופן מקצועי, ואחר כך כמובן שגם נטפל בתקלה המובילה לנזילה בצורה המקצועית ביותר.