א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צילום קווי ביוב

 
מדוע בכלל צריך לצלם את קווי הביוב בבית או בבית העסק שלנו?

כל אחד מאתנו מקבל כמובן מאליו, ובצדק, את תקינותה ועבודתה התקינה של מערכת הצנרת בבית שלנו ובבית העסק שלנו, בוודאי בכל הנוגע לניקוז ולביוב. איכות החיים שלנו מורכבת מהרבה מאוד חלקים קטנים, אך חלקנו לא יכולים להבין שמערכת הביוב בבית שלנו משפיעה באופן מכריע על איכות החיים שלנו, ובוודאי שעל שיבוש שגרת החיים שלנו במצב של תקלה במערכת זו. מצב שכזה, שיכול להיות מסובך ולשבש בצורה חמורה את איכות החיים בבית שלנו, הוא מצב שצריך לטפל בו בצורה מקצועית ויעילה. עם זאת, במקרים רבים התקלה במערכת הביוב הביתית או בבית העסק שלנו היא תקלה בקווי הביוב בעומק שאנחנו לא מצליחים לאתר ולא יכולים לטפל בצורה רגילה. במצבים שכאלה נשתמש בטכניקות שונות של צילום קווי ביוב בשידור חי, כך שנוכל לאתר את התקלה במהירות ולדעת כיצד והיכן עלינו לטפל בה.
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 

באילו מכשירים ניתן לבצע צילום קווי ביוב?

 
  • האמצעים הקלאסיים ובמקרים רבים גם היעילים ביותר לביצוע מקצועי של צילום קווי ביוב הם מצלמות דחיפה. מצלמת דחיפה היא מצלמה שאותה אנחנו מגלגלים במורד של קווי הביוב, כשהיא מחוברת למערכת איכותית של כבלים בהם אנחנו שולטים מרחוק. ניתן למצוא מצלמות דחיפה שכאלה שנשלטות לחלוטין על ידי מחשב ומשדרות אליו חזרה, וניתן למצוא גם מצלמות עם מנגנוני דחיפה מכאניים.

  • הטכניקה הנוספת שיכולה לתת לנו מענה איכותי בסיטואציות סבוכות היא צילום באמצעות רובוט. רובוטי צילום נשלטים לחלוטין על ידי מחשב ומערכת בקרה, ונותנים לנו גישה איכותית בשליטה נוחה, ושידור איכותי לאפיון מהיר של התקלה במערכת סבוכות וגדלות ככל שיהיו.
 

א. א. המבצעים – השירות המקיף והמקצועי ביותר בתחום הביוב והאינסטלציה

 
החלק שמגיע אחרי צילום קווי ביוב הוא כמובן תיקון התקלה – בין אם מדובר בסתימה, בפיצוץ או בדליפה. בשביל לקבל את השירות המקיף והמקצועי ביותר בכל הנוגע לצילום ואפיון התקלה בקווי הביוב ולפתירה איכותית שלה אנחנו צריכים לפנות למקצוענים בתחום, עם ותק של יותר משלושים שנים – א. א. המבצעים.