א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צילום צנרת פנים

 

תשתית הצנרת בכל מבנה צריכה להיות תקינה ויעילה ככל הניתן

 
 
בשגרת היום יום הרגילה שלכם, סביר להניח שמערכת הצנרת בבית או במקום העבודה שלכם היא לא בדיוק בראש מעייניכם. ואכן, מדובר בתשתית שהיא חלק בלתי נפרד משגרת החיים היום יומית שלנו, ומשום כך אנחנו בדרך כלל נותנים דעתנו אליה רק כאשר יש בה תקלה כזו או אחרת. עם זאת, במצב כזה אנחנו חייבים לדעת כיצד לטפל במצב בצורה המקצועית ביותר, וחלק משמעותי מהטיפול בבעיה מגיע באמצעות שירות של צילום צנרת פנים.
 
 

מתי נרצה לצלם את צנרת הפנים במבנה, וכיצד ניתן לעשות זאת?

 
 
 
 
  • מתי נרצה לבצע צילום? לכאורה, צילום צנרת פנים נראה כמו שירות מעט מופרז עבור תשתית צנרת ביתית ורגילה – אך יש לא מעט מקרים בהם מדובר בשירות נחוץ ויעיל במיוחד עבור כל מערכת צנרת באשר היא. כאשר ישנה תקלה כזו או אחרת בתשתית הצנרת, החל בסתימה בקווי הביוב של המבנה וכלה בפיצוץ או בנזילה מהצנרת בנקודה כלשהי, ואנחנו רוצים לדעת היכן הבעיה מתרחשת באופן מדויק בכדי לטפל בה בצורה היעילה ביותר ובמינימום נזק, צילום מאפשר לנו לעשות בדיוק את זה.

  • איך מצלמים צנרת פנים? הביצוע של צילום צנרת פנים מתבצע באמצעות ציוד מקצועי שמיועד בדיוק לכך. במידה ומדובר בצילום שמטרתו לאתר נזילה בצנרת אנכית, ישנה מצלמה מיוחדת שניתן להרכיב על גבי כבל שניתן להכניס לצנרת. מאידך, יש גם מערכות רובוטיות בשליטה מקסימלית, שבאמצעותן אנחנו יכולים להגיע לכל נקודה בתשתית צנרת אנכית ואופקית גם יחד. במידה ומדובר באיתור נזילות בלבד, ניתן לבצע צילום תרמי בכדי לאתר את מקור הנזילה.
 
 
 
 
א.א המבצעים מזהים כל תקלה במהירות, ופותרים אותה באופן מקצועי
 
עבור כל סוג של צילום צנרת פנים, באמצעים המתקדמים ביותר ובצורה מקצועית שתאפשר לכם לאתר כל תקלה בצורה מדויקת – אתם פשוט צריכים לפנות לשירות הצנרת המקצועי של א.א המבצעים.