א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צילום צנרת

 
 
למה שנרצה לצלם את הצנרת בבית שלנו ומתי נצטרך לעשות זאת?

לכאורה, עבור מי ששומע על השירות הזה בפעם הראשונה, מדובר באופציה שנשמעת מעט מצחיקה. צנרת הבית שלנו אחראית בסך הכל על העברת מים לתוך צינורות וברזי הבית שלנו, ועל העברת השפכים והפסולת שלנו החוצה לביוב הראשי. למה שנרצה בכלל לצלם את הצנרת כשאלו הדברים שעוברים בה? התשובה לשאלה הזו טמונה בסיטואציה שבה אנחנו סובלים מתקלה במערכת הצנרת. בין אם מדובר בתקלה בכניסת מים לבית שלנו ובין אם בתקלה של סתימה או תקלה אחרת בניקוז השפכים החוצה מהבית, תקלה שכזו היא תקלה שצריך לטפל בה במהירות ובמקצועיות לפני שתשבש את שגרת החיים שלנו כליל. עם זאת, במקרים רבים התקלה הזו תהיה תקלה בצנרת בעומק שאליו אנחנו לא מסוגלים להגיע באמצעים סטנדרטיים, או-אז נזדקק לצילום צנרת מקצועי ואיכותי שיזהה בדיוק היכן נמצאת התקלה, מה אופי התקלה וכיצד עלינו לטפל בה.
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 
 

צילום צנרת באמצעות מצלמות איך עושים את זה?

 
  • צילום צנרת היא עבודה מקצועית שניתן לבצע באמצעות שני סוגים עיקריים של מצלמות. הסוג הקלאסי והמוכר ביותר של מצלמות לביצוע עבודה זו הוא מצלמות דחיפה. מצלמת הדחיפה היא מצלמה שתלויה בקצהו של גלגל כבלים, שמוריד אותה ושולט בה בצורה מכאנית או באמצעות מחשב (בהתאם לדגם), ומכוון אותה עד שנמצא את התקלה במיקום המדויק, כפי שהיא משודרת חזרה למחשב.

  • סוג נוסף של מצלמות באמצעותו ניתן לבצע צילום של הצנרת במקרים סבוכים וקיצוניים הוא רובוטי צילום. רובוט צילום הוא רובוט גלגלים נושא מצלמה שבו אנחנו שולטים באמצעות המחשב הראשי, לרמת השליטה המדויקת ביותר ולהגעה מדויקת למקום התקלה וצילום שלה מקרוב. במרבית המקרים, מצלמת הדחיפה תהיה מספיקה.
 

בכל הנוגע לשירותי צנרת אין שירות איכותי יותר מזה של א. א. המבצעים

 
צילום צנרת הוא רק החלק הראשון של הטיפול בתקלה, והחלק החשוב יותר הוא זה שבו אנחנו מטפלים ומתקנים את התקלה מעשית בצורה המקצועית והמהירה ביותר. את זה אנחנו עושים רק עם שירות מקיף של חברה איכותית בתחום שירותי הצנרת – והשירות המקיף והמקצועי ביותר בתחום זה הוא של א. א. המבצעים.