א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימות מורכבות בביוב

 
כאשר אנחנו מדברים על סתימה, לעתים קרובות אנחנו לא מבינים עד כמה מורכב המצב

המושג "סתימה" בכל מה שנוגע לצנרת הביתית שלנו הוא מצב שיתכן שיש מי שמקל בו ראש. בסופו של דבר, ברוב המקרים בהם אתם פוגשים בשגרת היום יום שלכם הסתימה היא אכן מצב לא מורכב כלל וכלל, ופתיחת סתימות רגילות באסלה, בברז או בפתחי הניקוז של הבית שלנו בדרך כלל לא דורשת הרבה יותר משימוש בפומפה או לכל היותר בחומר כימי כזה או אחר. עם זאת, כאשר הסתימה לא קשורה ספציפית לנקודת הקצה של הצנרת אלא לקווי הביוב והצנרת עצמם, וכאשר היא מורכבת מהצטברות לא פשוטה כל כך של שומנים, מוצקים וכל מרכיב אחר שיכול לגרום לסתימה עקשנית שכזו – הרי שמדובר בסתימות מורכבות. במצבים שכאלה, באמצעים הביתיים שלנו לא תהיה לנו דרך לפתור את המצב ועלינו לפנות לשירות מקצועי שיודע לתת לנו מענה איכותי וחזק יותר. נבין בדיוק במה מדובר ומהן האפשרויות במצב של סתימה מורכבת שכזו.
 
פתיחת סתימות מורכבות בביוב
 

מהם הפתרונות הנכונים עבור פתיחה של סתימות מורכבות?

 
  • שירותי ביובית – הפתרון האיכותי והמשמעותי היחיד לסתימות מורכבות של ממש הוא שירות של המשאית המכונה ביובית. ביובית היא משאית גדולה וכבדה שמיועדת לפתיחת סתימות מורכבות ומשמעותיות, או סתימות בנקודות אליהן הגישה היא בעייתית. הביובית מתחברת לתשתית הצנרת של הבית במקום הייעודי לכך, ולאחר ניתוק רשת המים מהבית היא מבצעת הזרמה של מים בלחץ גבוה במיוחד, או שאיבה בלחץ גבוה במיוחד, כך שגם הסתימות העקשניות ביותר בסופו של דבר נפתחות ומגיעות חזרה לביובית, שמהווה את היעד לפסולת הנשאבת ומפונה לאחר מכן במקום ייעודי לכך. כאמור, שירותי הביובית הם שירותים חשובים עבור פתיחה של סתימות מורכבות, אך חשוב להבין שישנם מצבים מורכבים עוד יותר שנחוץ שירות מאוד ספציפי של ביובית עבורם.
  • שירותים מיוחדים – שירותי ביובית מיוחדים המיועדים לפתיחת סתימות מסובכות יותר יכולים להיות נחוצים במצב שבו ישנם שורשים בתוך קווי הצנרת, לדוגמה, אז יש צורך בחיתוך ומניעת התפשטות עתידית של השורשים בנוסף לפתיחת הסתימה. עוד דוגמה היא במצב שבו קווי הביוב נמצאים בחניון, אז יש צורך בביובית נמוכה וייעודית שיודעת לתת מענה גם במרחבים בעייתיים מבחינה פיזית בכדי לפתוח את קווי הביוב.
 
א.א. המבצעים מבינה את הצורך שלכם בביצוע עבודה רצינית ותוך פרק זמן קצר ביותר ובמענה מהיר לבעיה זו.לשם כך אנו נמצאים לשירותכם 24 שעות ביממה, תוך העמדת צוותי עבודה מיומנים לרשותכם בכל שעה לשביעות רצונכם המלאה.
 

שירותי ביובית, ופתיחה של כל סתימה תבטיחו עם א.א המבצעים

 
השירות של א.א המבצעים שרותי ביוב בע"מ הוא לא עוד שירות בכל מהשנוגע לביובית ולצרכי הצנרת בבית או בעסק שלכם. השירות שלנו הוא שירות שמתאים שירותי פתיחת סתימות עם הכלים הנכונים ועם כוח האדם הנכון עבור כל תקלה שמתרחשת –בין אם נדרשת ביובית נמוכה מיוחדת, ביובית לטיפול בשורשים, או פשוט ביובית חזקה ואיכותית למענה מהיר לסתימה בבית שלכם.