א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימות בלחץ מים

 

להתמודד עם כל הבעיה במערכת הביוב

 
מערכת הביוב היא אחת המערכות הכי מסובכות שיש אך בכל בעיה שיש בה אתם יכולים להיות רוגעים ובעיקר שצוות ביובית מגיע לטפל בה. אמנם המערכת שנמצאת מתחת לאדמה נשמעת קשה מאוד לטיפול אך בשביל צוות ביובית מנוסה זו שאלה של מתי ולא שאלה של אם, כך שכל בעיה תיפתר וזה רק עניין של זמן.

אחת מהבעיות הנפוצות ביותר היא סתימה בביוב דבר שיכול לקרות בגלל שלל אפשרויות כמו למשל סתימה בגלל שורשים, סתימה בגלל סחף של עלים שחדרו לביוב או נייר טואלט ומוצרי היגיינה שנסחפו אל עבר צינור יחסית קטן ויצרו בעיה אזורית. צוות ביובית מנוסה יפתור את כל הבעיות בזמן קצר וימנע מהבעיה לחזור.
 

פתיחת סתימות בלחץ מים: הדרך הבטוחה לפתוח סתימות

 
 
כשיש בעיה בביוב אנחנו מרגישים זאת על ידי מספר סימנים. ראשית, במצבים חמורים הביוב פשוט יעלה על גדותיו ואנחנו מהר מאוד נראה ואם לא, נריח. הריח יהיה ריח רע מאוד ולא משנה עד כמה ננסה להתרגל, קשה מאוד להתרגל לריח כזה ומדובר על מפגע תברואתי שלא רק פוגע באיכות החיים אלא גם בבריאות התושבים. זה יכול לקרות בבית וזה יכול לקרות ברחוב או במפעל והביובית היא זו שתפתור את בעיה על ידי קח שהיא תשאב את ההצפה ותפתח את הסתימה. הפתיחה תתבצע באמצעות יצירת לחץ מים גבוה מאוד בתוך קווי הביוב, בהליך שנקרא שטיפת קווי ביוב, וכך למעשה כל הצינורות ולו הקטנים ביותר יישטפו עם המים וכל מה שסתם אותם ייסחף.
   
   
   
  פתיחת תסימות בלחץ מים
   
   
   
   

  צינור שמגיע לכל מקום בליווי טכנולוגיה מתקדמת

   
  לא משנה עד כמה הסתימה תתרחש בחלק פנימי של הביוב, הצינור של הביובית יוכל להגיע אליו. מדובר על צוות מקצוען שכבר ראה את כל הבעיות האפשריות וזו רק עוד אחת מהמשימות שיש לו לבצע בסדר היום. ההגעה המהירה והתפעול המהיר לא פחות חשובים מהטיפול עצמו כיוון שיש כאן איכות חיים של תושבים שצריכה לחזור לסדר היום. הטכנולוגיה המתקדמת תסייע לצוות הביובית לשמור על המצב ולמנוע מהבעיה לחזור זאת על ידי שימוש במצלמות אופטיות, רובוטיות ותרמיות כדי להבין מה בדיוק מקור הבעיה.
   

  צוות ביובית מנצח לפתרון בעיות מהיר

   
  אנחנו ב-א.א. המבצעים שירותי ביוב בע"מ מאז 1978 מבצעים מגוון רחב של טיפולים למערכת הביוב ואנו תמיד עומדים לצדכם בכל מה שתצטרכו בין אם מדובר על פתיחת סתימות, שאיבת הצפות או עבודות שגרתיות כולל בדיקות תקינות לביוב. אצלנו אין פשרות על המקצועיות וכשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר.


  אנו מציעים לכם מגוון רחב של טיפולים שיפתרו כל בעיה:
  • - ניקוי ושאיבה של בורות שופכין ובורות ספיגה
  • - שטיפה של קווי ביוב
  • - שטיפת צנרת
  • - השחלת כבלים בין שוחות הביוב הכנה ובנייה של תשתיות ביוב ואינסטלציה
  • - שאיבת הצפות בחניונים ומרתפים
  • - פריצת סתימות ביוב בעזרת לחץ מים גבוה
  • - שאיבת מים ממאגרי הצפה
  • - פינוי פסולת לאתרים מורשים


  אנו מבצעים עבודות ביוב ואינסטלציה 24 שעות ביממה ומעניקים שירותי חירום ושגרה ללקוחות רבים מכל המגזרים וגם אתם יכולים להצטרף למשפחה הכי גדולה שיש ולקבל שירות אישי ומשפחתי שלא תמצאו כמותו באף מקום אחר. מוסדות ציבוריים, חברות וארגונים פרטיים, עיריות ורשויות מקומיות וכמובן גם לקוחות פרטיים, כולם מקבלים טיפול ללא פשרות.