א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימות בחניונים

 
לעתים קרובות, מערכות צנרת בחניונים הן אתגר משמעותי יותר שנוטה להיסתם לעתים קרובות יותר

סתימות בביוב הן אף פעם לא מצב נעים, לא משנה היכן הן מתרחשות. בין אם מדובר בסתימות שמתרחשות בבית שלנו, ובין אם מדובר בסתימות שגורמות להצפות כאלה ואחרות במרחבים ציבוריים, מדובר במצב שגורם לחוסר נעימות קיצונית, ושאנחנו שואפים לטפל בו בצורה המהירה והיעילה ביותר בכדי למחות כל זכר לתוצאות הסתימות. אם כן, ברור כי שירותים שונים של פתיחות סתימות ביוב הם הכרחיים עבור כל אחד מאתנו – בין אם במסגרת הביתית ובין אם במסגרת העסק או מרחב אחר. בהקשר זה, חשוב להכיר את האתגר שקשור לפתיחת סתימות בחניונים. לפני שנבין כיצד פותחים את הסתימות בחניונים, נבין מדוע מדובר באזורים מועדים לפורענות מבחינה זו. החניון הוא מרחב ציבורי, שנמצא בדרך כלל בסמוך לקווי הביוב ולתשתית הצנרת של מרחב ציבורי גדול כזה או אחר – בין אם מדובר בבניין משרדים ובין אם בקניון או במרכז ציבורי אחר. במצבים שכאלה, העומס על מערכת הצנרת הוא רב והסתימה עתידה להתרחש – וה"נפגע" הראשון מכך יהיה החניון, בו תהיה דליפה או הצפה או אפילו פיצוץ של צינור.
 

כיצד פותחים סתימות בחניונים, ומהם הכלים לביצוע משימה זו?

 
  • כיצד פותחים סתימות? בכל מה שנוגע לחניונים, חשוב להבין כי הסתימות תהיינה בדרך כלל סתימות משמעותיות למדי בקו הצנרת עצמה, משמע בכדי לבצע פתיחת סתימות בצורה נכונה עליכם להשתמש בשירות של ביובית. הביובית תבצע אחת משתי אפשרויות או את שתיהן יחד – הזרמה של מים בלחץ גבוה כך שהסתימה תיפתח, ושאיבה בלחץ גבוה כך שהגורם לסתימה יישאב לתוך הביובית עצמה. עם זאת, בכל הנוגע לחניונים יש לשירותי הביובית אתגר משמעותי.
  • האתגר – האתגר שקשור לפתיחת סתימות ביוב בחניונים הוא אתגר פיזי – חניון תת קרקעי הוא מרחב שאליו משאית ביובית גדולה לא יכולה פיזית להיכנס, ובכדי להתחבר לקו הביוב של הבניין עליה לעשות זאת. הפתרון למצב זה הוא יחסית פשוט – ביובית נמוכה. שירותים של ביובית נמוכה וייעודית לעבודה בחניונים מספקים עבור פתיחת הסתימה בחניון ביובית שמתאימה לגובה הנדרש למעבר בו, וכך ניתן להזמין שירותי ביובית לפתרון מהיר ויעיל לסתימה בביוב, שלא יעיב על שגרת החיים של האנשים הרבים בבניין המשרדים או המרכז הציבורי שאליו החניון משתייך. מה שחשוב לוודא, בהקשר זה, הוא שאתם פונים לשירותי ביובית שאכן מציעים שירות שכזה.
 

א.א המבצעים שרותי ביוב – הכתובת שלכם לביובית נמוכה ושירות מהיר ויעיל

 
א.א המבצעים שרותי ביוב מציעים לכם כל שירות פתיחת סתימות שיכול להיות נחוץ לכם – בין אם מדובר בביובית רגילה עבור בניין רגיל, ובין אם מדובר בביובית נמוכה עבור חניון שנמצא באחריותכם. פנייה אלינו היא הבטחה לפתרון מהיר ויעיל שמתאים לסיטואציה שלכם.