א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימות

 
 
מדי פעם קורה שיש סתימה בשירותים, באמבטיה או באחד מכיורי הבית, אבל זה לא אומר שחייבים בהכרח למהר ולקרוא לאינסטלטור ולהוציא מאות שקלים על התיקון. לעיתים ניתן לנסות לבצע פתיחת סתימה במטרה לשחרר את הסתימה באמצעות אביזרי אינסטלציה שונים שנועדו במיוחד לשם מטרה זו. לא מומלץ לעשות לבד בבית אבל תמיד כדאי לדעת, אם מזמינים בעל מקצוע, מהם הכלים אותם הוא נושא עימו ובמה הוא משתמש.
 

ממה מתווצרות הסתימות וכיצד מונעים אותן?

 
סתימות מתחוללות בעיקר בשל שימוש לא תקין במערכת הביוב. חומרים ומוצרים שאינם מתפוררים בהשפעת מים (כמו מגבונים לחים) נתקעים בעיקר בפינות הצנרת ו"תופסים" את כל מה שעובר, למשל, שיער. בשלב כלשהוא, נסתם הצינור, המים עולים על גדותיהם בנקודות הכניסה במעלה הצינור ואצלכם יש הצפה.
 
 
 
פתיחת סתימות
 
 
 
 

פתיחת סתימות ביוב בבית

 
איך מוצאים את מיקום הסתימה? זיהוי סתימה הינו הליך פשוט למדי. אם יש הצפה בצד אחד ואין זרימת מים בצומת צינורות או בפיר הביוב במורד הזרימה, אז – בינגו. כל שנותר זה לשחרר:
  • פומפה – את האביזר הזה כולם מכירים, מפמפמים ומשחררים, כל שצריך הוא לוודא שאזור הפמפום מוצף היטב והקסם בדרך כלל מתרחש.

  • משחולת – את הקפיץ הזה אתם יכולים לרכוש בחנות כלי בניין, מסובבים והקפיץ חודר פנימה לתוך הצינור הסתום. כשהקפיץ מגיע לאזור הסתימה, הקצה שלו מבריג את עצמו לתוך הגוש החוסם ואתם שולפים אותו במשיכה החוצה.

  • סודה קאוסטית – חומר שעוזר להמיס את הסתימה. מספר כפות של סודה קאוסטית ומים חמים אמורים לשחרר אתכם ממקווה המים החדש.
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 

פתיחת סתימות גדולות

 
כשיש סתימה בצנרת בקוטר רחב, הפטנטים הרגילים כבר לא עוזרים. גם אינסטלטור המיומן בפתיחת סתימות ירים ידיים כשמדובר בסתימה רצינית בבניין מגורים ובוודאי כשמדובר בצנרת עירונית. לכאן נכנסת הביובית, שביכולתה להזרים מים בלחץ גבוה וכן לינוק את הסתימה בוואקום ולשחרר את הצרה. פתיחת צינורות ביוב בקוטר רחב מתאימה לשחרור סתימות בצינורות 4 צול ומעלה ועד לצינורות עירוניים רחבים ולחסוך עבודות חפירה ושיבושים בהולכת הביוב.
 
אצלנו בחברת א.א. מבצעים שירותי ביוב יש פתרון לכל בעיה – מסתימות קטנות בבית ועד לסתימות גדולות בצינורות עירוניים. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם פתרונות עבור פתיחת סתימות ביוב או התקשרו בכל שעות היממה ונגיע אליכם עם ביובית שתשחרר לכם את הפקק.