א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימה במקלחת

 

המקלחת היא מרחב חשוב, שאנחנו רוצים שלא יהיו בו תקלות ככל שניתן

 
המקלחת שלכם היא חלק משמעותי ביותר בבית שלכם, בדגש על איכות החיים היום יומית שלכם. המקלחת היא מרחב חשוב ביותר משום שבה אנחנו מתנקים ומיטהרים, ובה אנחנו מוצאים את עצמנו מדי יום כשאנחנו רוצים לאגור כוחות ולשטוף את עצמנו. זהו מרחב אינטימי ומשמעותי, ואנחנו רוצים תמיד שהוא יהיה נעים, ובעיקר שהוא גם יהיה תקין. כאשר ישנה תקלה כזו או אחרת במקלחת, בדגש על תקלת ניקוז בדמות סתימה, מדובר במצב לא פשוט כלל, שמהווה פגיעה משמעותית ביותר בשגרת החיים שלנו ובשימוש שלנו במקלחת, ואנחנו צריכים לטפל במצב הזה בצורה היעילה ביותר שנוכל עם שירות מקצועי שמסייע לנו. כעת, נבין מה יכול לגרום לסתימה במקלחת, וכיצד מבצעים בצורה מקצועית פתיחת סתימה במקלחת.
 

מה יכול לגרום לסתימה במקלחת, ואיך נפתח סתימה שכזו בצורה יעילה?

 
  • מה יכול לגרום לסתימה? בניגוד לפתחי ניקוז אחרים בבית, סתימה במקלחת נוצרת בדרך כלל בעקבות הצטברות של פסולת אנושית – בדגש על שיערות, לדוגמה. במצבים רבים, זו תהיה סתימה שאנחנו נוכל לפתוח בכוחות עצמנו משום שהיא תהיה שטחית ויהיה לנו קל להגיע אליה. עם זאת, במצבים רבים אחרים, הסתימה תהיה עמוקה יותר, ותיווצר מהצטברות ארוכת שנים של שיערות ושל לכלוך, בשילוב עם שומנים שמגיעים הן מהגוף שלנו והן מתכשירי הניקוי שבהם אנחנו משתמשים. בסופו של דבר, נוצרת סתימה קשיחה שלא פשוט כל כך לפתוח, ואנחנו צריכים לקרוא לשירות מקצועי לביצוע פתיחת סתימה במקלחת.
  • איך פותחים את הסתימה? כאמור, פתיחת סתימה במקלחת יכולה להיות פשוטה ביותר אם מדובר בסתימה שטחית, ואם אנחנו לא יכולים לפתוח אותה עם הידיים הדבר בדרך כלל יתבצע עם פומפה או מכשור דומה. עם זאת, יש מצבים בהם הסתימה היא עמוקה יותר, ויש צורך בוו אינסטלטורים או בחומרים שונים שמבצעים פתיחה אגרסיבית יותר. אם הסתימה היא עמוקה ומשמעותית יותר, בהחלט יתכן שיהיה צורך בביובית שתבוא ותבצע פתיחה של הסתימה בלחץ מים גבוה, ושאיבה לאחר מכן בכדי לא להשאיר לה זכר בתשתית הניקוז של המבנה. כך מבטיחים תקינות מלאה של מערכת הצנרת בבניין כולו.
 

זקוקים לפתיחת סתימה מהירה ויעילה? פנו ל-א.א המבצעים

 
פתיחת סתימה במקלחת צריכה להתבצע על הצד הטוב ביותר, במהירות וביעילות של חברה שמתמחה בתחום ומבינה את חשיבות העניין. אם אתם זקוקים לכך, אל תשאירו מקום לטעויות ופנו לשירות של א.א המבצעים – אנחנו נגיע לבית שלכם, נבין בדיוק מה גורם לסתימה ומה הדרך הנכונה ביותר לפתוח אותה, ונבצע זאת במהירות האפשרית בכדי שתוכלו לחזור ולהשתמש במקלחת שלכם בצורה נוחה ובמהירות.