א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימה בכיור

 
יש הרבה בעיות שיכולות לצוץ במערכת הביוב וחלקן יכולות להישמע לכן די שוליות. עם זאת, גם בעיה פשוטה כמו סתימה בכיור או סתימה בשירותים יכולה להיות מאוד בעייתית. זה הזמן להבין מה סדר הפעולות הנכון כשיש בעיה כזו וממה כדאי להימנע כדי לפתור את הבעיה על הצד הכי טוב שיש. אנו ב-א.א. המבצעים שירותי ביוב בע"מ כאן תמיד לשירותכם כדי לפתור את הבעיות על הצד הכי טוב שיש!
 

סתימות שמביאות צרות צרורות

 
אין ספק שסתימה היא אחד המצבים הכי מוכרים לכל אחד מאיתנו. לא פעם ולא פעמיים השתמשנו בפומפה כדי לפתוח סתימה בשירותים ולא מעט פעמים גם סתימה בכיור די עצבנה אותנו וגרמה לנו לצאת מהכלים, בעיקר כי יש עוד הרבה כלים לשטוף. במצבים כאלו יש צורך תחילה לגלות קור רוח ושלווה ולא ישר להתעצבן כי רק עבודה רגועה ומדויקת יכולה לפתור את הבעיה גם בלי לקרוא לבעל מקצוע. אנו ב-א.א. המבצעים תמיד נהיה כאן לשירותכם לטיפולים מסורים ומקצועיים אך יש כמה דברים שנשמח לספר לכם כדי שתכירו את התהליך שכולל גם פתרונות עצמאיים לחלוטין.
 

פתיחת סתימה בכיור מ-א' ועד ת'

 
  • כשיש סתימה בכיור אתם יכולים לרתוח מזעם אך חשו מאוד לא לפתוח את הברז עד שאתם לא מטפלים בבעיה. נכון שמצד אחד יש לכם לא מעט כלים לשטוף ויכול להיות שממש בא לכם לשטוף ידידם, אך כל פתיחת מים נוספת סתם תחמיר את המצב, תגרום לכם לא לראות את פתח הניקוז כשורה ולמעשה לא תועיל בדבר. זה בדיוק הזמן לנסות להוציא את כל המים מהכיור וכמובן להוציא את כל הכלים שנמצאים בו.

  • אחרי שהוצאתם את כל הכלים נסו לפתוח את הסתימה עם אחד הכלים שיש בכל בית, פומפה. אם אין לכם פומפה זה בדיוק הזמן לקנות כדי שתמיד תהיה לכם אפשרות להתמודד עם בעיות כאלו שלעתים יכולות להגיע גם בשעות מאוחרות במיוחד. בעזרת הפומפה נסו לפתוח את הסתימה בכיור תוך דחיפת אוויר אל תוך המערכת דבר שיכול לפעול.

  • אם אתם רוצים להיות מוגנים יותר מפני סתימה בכיור תוכלו לרכוש חומרים כימיים שיכולים לפתוח את הסתימה בצורה קלה יותר. כל מה שצריך לעשות זה לשפוך את החומרים הללו אל תוך הכיור והם אמורים להמיס את סתימה. במקרים אחרים תוכלו להשתמש בחוטר כדי להעביר בכיור ולפתוח אותה.

  • במידה והפעולות הללו כשלו ניתן להניח דלי מתחת לכיור ולפתוח את הכוסית. הכוסית בכיור היא אותו אביזר שניתן להברגה והוא נמצא מתחת לפתח הניקוז. יש להסיר את הגומי בעדינות ולפתוח את הכוסית ואז לנקות אותה היטב.
 
לא נפתרה הבעיה? צרו עימנו קשר עוד ואנו נשמח לעזור לכם בשירות אמין ומקצועי.