א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימה באסלה

 

כשהאסלה סתומה, עלינו לטפל במצב הזה במהירות

 
סתימה באסלה היא מצב שאי אפשר להשלים איתו, ושפוגע פגיעה לא נעימה כלל וכלל בסביבת החיים היום יומית שלנו. כל מי שחווה סתימה באסלה בבית או במקום העבודה שלו, יודע עד כמה המצב הזה פוגע בשגרת החיים שלנו, לא רק משום שהוא מוביל לחוסר שימוש באסלה, אלא גם משום שהדבר מוביל לריחות רעים, לכלוך ובאופן כללי חוסר נוחות והיגיינה. לכן, ברגע שבו ישנה סתימה באסלה, אנחנו צריכים לבצע פתיחת סתימה באסלה – וחשוב לדעת מה גורם למצב הזה, ובהתאם לכך כיצד לטפל בו.
 

כיצד פותחים סתימה באסלה, ומה יכול לגרום למצב הזה?

 
  • מה גורם לסתימה? ישנם לא מעט דברים שיכולים לגרום לסתימה באסלה, ובכל אחד מהם צריך לדעת כיצד לטפל. הגורם השכיח ביותר הוא הורדה באסלה של חומרים שלא אמורים לרדת בה – החל מקרטוני נייר טואלט וכלה במגבונים שיכולים לסתום את האסלה. עם זאת, הסתימה יכולה גם להיגרם מהצטברות של חומרים שומניים ולכלוך בתשתית הצנרת הביתית, ובמצבים קיצוניים אף להיות סימפטום של בעיה רחבה יותר בתשתית הביוב הביתית. אז איך מבצעים פתיחת סתימה באסלה בכל אחד מהמצבים האלה?

  • איך פותחים את הסתימה? המתודה של פתיחת סתימה באסלה משתנה בהתאם לגורם הסתימה. במצב של סתימה פיזית וקרובה לאסלה, שימוש בפומפה או בוו אינסטלטורים יעשה בדרך כלל את העבודה. במצבים חמורים יותר, יתכן כי יהיה צורך בשאיבה של תכולת האסלה או בתיקון בצנרת באמצעות ביובית. ניתן להבין, אם כן, שלפני שאנחנו מתקנים את הסתימה, עלינו לדעת בדיוק מה גורם לה ולטפל בהתאם לכך בצורה המקצועית ביותר.
 

א.א. המבצעים – והסתימה באסלה שלכם היא נחלת העבר

 
א.א המבצעים מעניקים לכם שירות שמסייע לכם ופותר לכם את הבעיה, מהרגע שבו אתם מזהים את הסתימה, דרך האבחון של הבעיה ועד שמבצעים בצורה נכונה פתיחת סתימה באסלה. פנו אלינו בכל מצב דחוף של סתימה, והבעיה תהפוך במהרה לנחלת העבר.