א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימה

 

פתיחת סתימה יעילה ובטוחה

 
סתימות ביוב משבשות את שגרת החיים, גורמות למטרד אסתטי ובעיקר- גוררות עמן התעסקות לא נעימה. סתימות נוצרות מפעם לפעם, גם בצנרת תקינה, ומצריכות פתיחת סתימות על ידי איש מקצוע מיומן.

כאשר מדובר על ביצוע פעילות זו, הדבר החשוב ביותר הוא משך הזמן שלוקח לפתוח את הסתימה (רצוי שהוא יהיה קצר ביותר וזאת נשיג רק בעזרת איש מקצוע מיומן והגון).

א.א המבצעים מבינה את הצורך הזה ולשם כך החברה מבצעת פתיחה בלחץ. הדבר מאפשר לשחרר את הסתימה תוך מספר דקות וגם מנקה את הצינור.

כמו כן, החברה מבצעת פתיחה ושאיבה של קווי שופכין.
 
כל זאת ביעילות מקסימלית, במקצועיות ובעיקר במהירותצרו איתנו קשר: 072-3259955
 
 
 
 
ביובית
 
 
 
 
בעיות צנרת, כגון סתימות בתוך המבנה, הן צרה צרורה. מטרד של ממש, שעלול לשבש כליל את שגרת החיים ולגרום למפגעים אסתטיים, ריחניים ותברואתיים, כמו גם לנזק לקירות, לרצפה ולרהיטים במקרה של הצפה כתוצאה מתקלה זו.

פתיחת סתימות הינה התעסקות לא נעימה, אך תקלות מעין אלו נוצרות מפעם לפעם גם בצנרות תקינות לרוב. זוהי השעה לפנות אל אנשי מקצוע מיומנים, על מנת לקבל מענה מהיר וטיפול מיידי באופן מקצועי ויעיל, שתאפשר לכם לשוב אל שגרת היום-יום ללא עיכובים מיותרים. חשובה גם אמינותם של האינסטלטורים המבצעים את העבודה, שכן אינכם רוצים שהבעיה תחזור שנית במהרה – דרוש לכם איש מקצוע שיטפל בבעיה אחת ולתמיד על הצד הטוב ביותר שאפשר.
 

א.א. המבצעים – יעילים בשירות מהיר

 
א.א. המבצעים מבינה את הצורך שלכם בביצוע עבודה רצינית ותוך פרק זמן קצר ביותר ובמענה מהיר לבעיה זו.לשם כך אנו נמצאים לשירותכם 24 שעות ביממה, תוך העמדת צוותי עבודה מיומנים לרשותכם בכל שעה לשביעות רצונכם המלאה.
 
אנו מבצעים גם פעולות בלחץ מים גבוה
 
דבר המאפשר לשחרר את מקור הבעיה תוך דקות ספורות, במהירות וביעילות, תוך כדי ניקוי הצינור הבעייתי. אנו מבצעים שירות דומה גם בקווי ביוב, כולל פתיחתם ושאיבתם. כדי לטפל במקרים קשים במיוחד, יש לנו את כל הציוד המתקדם והמשוכלל הדרוש, כולל ביובית (רכב שאיבה מיוחד) לשאיבת הצפות ביוב ולפעילויות מאתגרות וקשות ביותר. פרט לציוד הטוב ביותר ולצוות המקצועי, עומד לרשותכם גם הניסיון שלנו – יותר מ-30 שנה של שירותי אינסטלציה, ביוב ושאיבת הצפות (מאז 1978), כולל לבתי עסק גדולים, למוסדות ולגופים ציבוריים.
 

פתיחת סתימות עם א.א. המבצעים – כי אסור להפסיק את הזרם!

 
כאשר הבעיה מתעוררת, אנחנו נספק לה את הפיתרון הטוב ביותר - ביעילות מקסימלית, במקצועיות ובעיקר במהירות.
 
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונגיע אליכם במהרה: 072-3259955