א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פינוי שפכים

 
 
 
פינוי שפכים
 
 
 
פינוי שפכים הינו עבודה מורכבת, אשר נדרשת לביצוע במקרים רבים

בביובים העירוניים מצטברים לעיתים קרובות שפכים אשר יש לפנות בכדי להמשיך ולאפשר את הפעולה התקינה של מערכת הביוב. שפכים אלו, אשר מגיעים מבתים פרטיים, אזורי תעשייה, שדות חקלאיים ועוד, דורשים טיפול מיוחד בכדי לפנותם בצורה הנכונה.
 
 
 
 
 

אז כיצד מתבצע פינוי שפכים ומה כדאי לדעת על התהליך?

 
 
  • ידע נדרש: תהליך פינוי שפכים, כאמור, הינו תהליך מסובך למדי, אשר מושפע רבות מכמות השפכים שיש לשאוב, האזור בו מתבצעת השאיבה, הרכב השפכים ועוד. בכדי לבצע את התהליך בצורה נכונה, אשר תפיק את התוצאות הרצויות, חשוב להיות בעלי הידע המתאים הן מבחינה טכנית בנוגע לדרך ביצוע השאיבה, והן מבחינה אקולוגית בנוגע להשפעה של החומרים השונים והשאיבה על הסביבה, ולכן רק בעלי מקצוע בתחום רשאים לבצע פינוי שפכים.

  • שימוש בכלים המתאימים: פינוי שפכים מסוגים שונים- שפכי קווי ביוב, שאיבת בורות שומן ועוד, דורש שימוש בכלים המתאימים לשם הצלחת הפעולה ופינוי כלל החומרים שיש לפנות. כיום נעשה שימוש מקיף למדי במשאית ביובית, אשר מאפשרת שאיבה מהירה ויעילה של השפכים. השאיבה עצמה צריכה להתבצע בצורה מבוקרת ועל ידי אנשי מקצוע בתחום, אשר יודעים כיצד לבצעה בצורה נכונה אשר לא תפגע במערכות האקולוגיות והטכנולוגיות סביב מקור השאיבה.

  • פינוי השפכים: את השפכים יש לפנות למתקני טיהור ייעודיים, שם הם עוברים תהליכים שונים אשר נועדו בכדי לאפשר לנו להשתמש בהם בשנית למטרות שונות על ידי מחזור חומרים שונים, או בכדי לאפשר לנו להיפטר מהם בצורה אקולוגית אשר לא תפגע בסביבה. כאשר מתבצע פינוי שפכים, חשוב לפנותם לאותם מתקני טיהור, ולא להיפטר מהשפכים באתרים לא ייעודיים לכך, דבר אשר עלול לגרום לנזק סביבתי חמור ומאסיבי.
 
 

כאשר מדובר בפינוי שפכים, חשוב להיעזר בבעלי מקצוע מומחים בתחום

 
א.א. המבצעים שירותי ביוב הינם חברה אשר מציעה שירותי ביוב שונים, ביניהם גם שירות פינוי שפכים. עובדי החברה הינם בעלי הידע המקצועי לביצוע פינוי שפכים כנדרש, וכן בא.א. המבצעים שירותי ביוב נעשה שימוש בכלים המתאימים לביצוע העבודה.