א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פותח סתימות

 
נתקעתם עם סתימה בבית ואתם לא יודעים באיזה פותח סתימות להשתמש? במאמר זה הבאנו לפניכם מידע אודות שלושת הסוגים הפופולאריים ביותר של פותחי הסתימות הקיימים בשוק.
 

מהו פותח סתימות ואילו סוגים של פותחי סתימות קיימים בשוק?

 
ישנם מספר סוגים של פותחי סתימות. הסוג המוכר והקלאסי הוא פותח סתימות קפיצי. הוא עשוי מצינור מתכתי ארוך וקפיצי המחובר בסופו לידית סיבוב ידנית. באמצעות דחיפתו של הצינור הקפיצי וסיבוב הידית המכנית, ניתן לגרד, שלב אחר שלב, את הסתימה בכל צינור, מגדול עד קטן. החיסרון הגדול של פותח סתימות מהסוג הקפיצי הוא שהוא דורש מאמץ רב ולא תמיד פועל בצורה הטובה ביותר. יתרונו הוא היכולת להגיע למקומות עמוקים יותר בצינור, בזכות אורכו הרב של המכשיר עצמו.
סוג אחר של פותח סתימות הוא מסוג הבלון. זהו פטנט ייחודי המתחבר באמצעות צינור אסלה לברז רגיל, ומתנפח בהיקפו של תחילת הצינור הסתום. על ידי ההתנפחות האטומה שלו הוא מונע חזרת מים לאחור, ומאפשר ניצול מלא של המים המוזרמים בתוכו לצורך יצירת לחץ. באמצעות לחץ זה מתבצעת דחיפה של המים בכיוון אחד בתוך הצנרת הסתומה, עד לשחרור מלא של גורמי הסתימה. זוהי שיטה חדשנית יחסית לצינורות קטנים וביתיים שהוכחה כיעילה לניקוי כללי של בתים ודירות. פעמים רבות, לפני מסירה של בתים ללקוחותיהם, משתמשים קבלני שיפוצים בפטנט זה לניקוי כללי של מערכת הצנרת בבית.

סוג נוסף של פותח סתימות הוא הסוג הכימי. סוג זה יכול להגיע בצורת אבקה או נוזל, כאשר השימוש בו כרוך בריקון תכולת המיכל עם החומר הכימי אל תוך הצנרת הסתומה. החומר הכימי מאכל את החומרים שגרמו לסתימה ויוצר בו את הפתח הדרוש למעבר מים. פעמים רבות פעולתו של החומר הכימי מספיקה לפתיחה מלאה של הצינור, אך בפעמים אחרות הפעולה דורשת פעולה משלימה באמצעות לחץ מים או אוויר.
 
פתיחת סתימות בצנרת
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 

באילו מצבים נשתמש בפותח סתימות?

 
השיקול הגדול ביותר לבחירת הסוג של פותח הסתימות שבו נשתמש הוא השיקול הכלכלי, כאשר ברוב המקרים הסוג היקר יותר יהיה הסוג האיכותי יותר שיביא לתוצאות טובות יותר. אם ניסיתם סוג אחד ולא הצלחתם לפתוח איתו את הסתימה, סביר להניח שתצטרכו להשתמש בסוג האחר, היקר יותר והעוצמתי יותר. אם אתם מעוניינים ללכת על בטוח, במקרים של סתימה חזקה, השיטה הבטוחה ביותר היא להשתמש בסוג החזק ביותר או בשילוב של כמה סוגים של פותחי סתימות. כמובן שפתיחת סתימות בצנרת ביוב היא סיפור אחר לגמרי ודורשת התערבות של ביובית מקצועית יחד עם הציוד הדרוש לפתיחת הסתימה במהירות ויעילות גבוהים.

אם נתקעתם עם סתימה עקשנית בביוב שלכם שאתם לא מצליחים לפתוח בעצמכם, כנראה שאתם צריכים את עזרתם של המקצוענים – אנחנו א.א. המבצעים שירותי ביוב.
צרו איתנו קשר כבר עכשיו באמצעות הטלפון שמספרו 072-3259955.