א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סתימה בשירותים

 
אפילו בעיה קטנה למדי יכולה להיות לעתים מעיקה מתמיד וככה זה עם סתימה בשירותים. סתימה בשירותים יכולה להיראות בהתחלה כמו משחק ילדים הרי כולנו מכירים את הפומפה שיכולה לפתוח אותה בלי בעיות, אך לעתים יש צורך ביותר מזה. אנו ב-א.א. המבצעים שירותי ביוב בע"מ כאן תמיד לשירותכם ואתם יכולים להיות רגועים כבר מהרגע שאתם איתנו בטלפון!
 

טיפול מהיר כדי להחזיר את איכות החיים

 
אף אחד לא אוהב שעוצרים לו את שגרת החיים ובטח לא כמדובר על הצרכים שאנו צריכים לעשות. סתימה בשירותים יכולה להיראות כמו בעיה שולית אך אחרי שתגיעו לשירותים ותרצו כבר להשתמש בהם כדי להתרוקן, תגלו מהר מאוד כמה הסיפור מסובך כשיש סתימה שפשוט לא נפתרת מעצמה. לעתים כל מה שצריך לחכות זה להמתין כמה דקות והמים יורדים לבד ולעתים הפומפה יכולה לסדר את העניינים, אך במידה וכל אלו לא עובדים זה הזמן לקרוא לנו כי אין חברה טובה יותר לפתרון מהיר ומקצועי מאשר א.א המבצעים שירותי ביוב בע"מ!
 

סתימה בשירותים: כל הדרכים לפתרון

 
  • יש הרבה דרכים לפתוח סתימה בשירותים והנפוצה ביותר היא שימוש בפומפה. יכול להיות שהפומפה תעזור ויכול להיות שלא אך לכל הפחות צריך לנסות. צריך להחדיר את הפומפה דרך המים עד שעוטפים את פתח הניקוז של האסלה ולוחצים חזק כדי לדחוף אוויר בפנים. האוויר שנדחף מגיע ישירות אל פתחה העליון של הצנרת בגלל הוואקום שהפומפה יוצרת עם הגומי שלה וכך למעשה ניתן להזרים יותר פנימה את מה שגרם לסתימה. כמובן שזה לא פתרון ארוך טווח כי עדיין יש פסולת בביוב אך בלי ספק מדובר בפתרון טוב ומיידי.

  • במידה והפומפה לא עובדת ניתן להשתמש בחומרים כימיים מיוחדים שנועדו לפתיחת סתימה בשירות. חומרים אלו עלולים להיות מסוכנים מאוד לבריאות ובמגע עם עור עלולים לגרום לכוויות ולכן חשוב לעבוד איתם בזהירות. יש להרחיק אותם מילדים קטנים וכמובן לאחסן אותם במקומות הנכונים ובוודאי להרחיק אותם מהעיניים ומאיברים רגישים אחרים. אחרי שהם נכנסים אל אזור הסתימה הם יכולים לפתור את הבעיה.

  • במידה ואין פתרון גם בשימוש בחומרים אלו ניתן להיעזר בחוטר. החוטר הוא למעשה סוג של צנרת ארוך מאוד שיכול להיכנס אל הביוב באופן עמוק ודי גמיש ולהגיע עד אזור הסתימה. אחרי תזוזות קלות החומרים שיצרו את הסתימה אמורים להיפתח, לכל הפחות למחצה כך שמים יעבור דרכם, ואז הסתימה תיפתח לבד.

  • בכל מקרה שהטיפולים הביתיים האלו לא עוזרים והסתימה בשירותים עדיין נמצאת יש לקרוא לצוות אינסטלציה מקצועי. אנו ב-א.א. המבצעים נעניק לכם את הטיפול הכי טוב שיש עם אינסטלטורים מומחים שזמינים בכל עת!
 
 

צרו עיצנו קשרו עוד היום! א.א המבצעים לשירותך 24 שעות!