א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סתימות בביוב

 
סתימה בביוב היא אחד המצבים המסובכים ולא נעימים ביותר שניתן לחוות בבית

סתימות בביוב הן כמה מהמצבים הכי פחות נעימים שאנחנו יכולים לחוות בבית שלנו או בבית העסק שלנו. רק במצבים שכאלה, שבהעדר מילה מתאימה יותר נכנה אותם מצבים מסריחים, ניתן להבין עד כמה חשובה עבודתה התקינה של מערכת הביוב שלנו בחיי היום יום. סתימה בביוב יכולה להתבטא בכמה אופנים שכולם משבשים ולא נעימים בפני עצמם. הצורה הברורה ביותר שבה היא מתבטאת היא באין ניקוז של הנוזלים לפתחי הניקוז, ובחזרה שלהם כלפי מעלה מהצנרת לכיוון הבית. במצבים קיצוניים של סתימה אנחנו יכולים לחוות מצב של הצפה מוחלטת – כשהנוזלים השונים שאמורים להתנקז למערכת הביוב שלנו מציפים את הבית שלנו וגורמים לתקלה חמורה בשגרת החיים התקינה שלנו. בכדי להימנע ממצבים כאלו צריך להבין כיצד קורות הסתימות וכיצד נמנע אותן, וגם איך נטפל בהן בשעת המצוקה.
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 

איך ניתן להימנע מסתימות ביוב וכיצד נטפל בהן כשהן קורות?

 
  • סתימות בביוב נגרמות כתוצאה מהצטברות ממושכת של חומרים מוצקים שהופכים בסופו של דבר לגוף סותם של ממש. החומרים הללו יכולים להיות שומנים, שערות, עלים ואבק וחומרים אחרים שמוצאים את דרכם למערכת הניקוז שלנו, עד שהם הופכים לסתימה של ממש. בכדי למנוע מצב זה מומלץ בהחלט לבצע שטיפה וניקוי של קווי הביוב על בסיס תקופתי, בכדי לוודא את הזרימה האיכותית של נוזלים ללא הצטברות של מוצקים.

  • במצבים בהם בכל זאת קרתה הסתימה ועלינו לטפל בה, במקרים רבים נחשוב שאנחנו יכולים לטפל בה בעצמנו באמצעות חומר לפתיחת סתימות או פומפה. בחלק מהמקרים אנחנו צודקים, אך במצב של סתימה במערכת הביוב אנחנו נצטרך לרוב ביובית שתזרים מים בלחץ גבוה שיפתחו את הסתימה וישיבו את חיינו למסלולם התקין.
 

במצבים קיצוניים אנחנו זקוקים לעזרה המקצועית האיכותית ביותר

 
בכל הנוגע לפתיחת סתימות ביוב ולמניעתן, אנחנו צריכים את השירות האיכותי והמקצועי ביותר שייתן לנו את המענה האיכותי ביותר בטיפול ובתיקון מערכת הצנרת הביתית שלנו. השירות הזה, עם ותק של יותר משלושים שנה, הוא בדיוק השירות של א. א. המבצעים.