א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי קווי ביוב – מה זה?

 
באילו מקרים נצטרך לנקות את קווי הביוב ומהי בכלל הפעולה הזו?

כפי שכל אחד מאתנו מבין היטב, מערכת הביוב והצנרת בבית שלנו היא אחת המערכות החשובות ביותר לשגרת החיים התקינה שלנו. חשיבותה הגדולה של מערכת זו לעתים אינה מובנת משום שאנו מקבלים כמובן מאליו את הזרימה התקינה של המים בצינורות הבית שלנו ואת הזרימה התקינה של השופכין והפסולת שלנו במורד מערכת הביוב. עם זאת, לא מדובר בפעולה מובנת מאליה אלא בפעולה שדורשת מערכת איכותית, תכנון קפדני ותחזוקה איכותית שוטפת. בכדי לספק את התחזוקה השוטפת ולשמור על מערכת הביוב בביתנו איכותית, נקייה ככל הניתן ומאפשרת זרימה איכותית של כל נוזל שעובר בה, אנחנו צריכים לבצע ניקוי קווי ביוב באופן קבוע, אחת לכמה שנים.
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 
 

כיצד מבצעים ניקוי קווי ביוב?

 
  • סתימות ותקלות שונות במערכת צינורות הביוב בבית שלנו נגרמות, על פי רוב, מהצטברות מוגזמת של לכלוך, שומנים, שערות וחומרים אחרים שיוצרים בסופו של דבר את הסתימה. ניקוי קווי ביוב הוא פעולה שמטהרת את קווי הביוב בבניין שבו אנחנו מתגוררים כך שהמערכת תאפשר זרימה נקייה בלי הצטברות של חומרים שיכולים לגרום לסתימה. הצורה שבה אנחנו מבצעים את הפעולה החשובה הזו היא באמצעות שטיפה בלחץ גבוה.

  • את ניקוי קווי הביוב אנחנו מבצעים בהזרמה של מים בלחץ גבוה במעלה ובמורד מערכת הצינורות של ביוב הבית או בית העסק שלנו, כשאת המים בלחץ הגבוה אנחנו מקבלים משירות איכותי של ביובית שמעבירה את סילון המים הנקיים בצורה הבטיחותית והמקצועית ביותר. כשאנחנו מבצעים את הפעולה הזו, אחת לכמה שנים, אנחנו מוודאים כי צינורות הביוב שלנו יישארו נקיים ככל הניתן ושחומרים שיכולים לגרום לסתימה לא יצטברו עד כדי מצב זה.
 

שירותי ביוב מכל סוג עושים רק עם א. א. המבצעים

 
א. א. המבצעים היא חברה שמתמחה במגוון שירותי הביוב והאינסטלציה שנחוצים לנו בכדי להשיג את המערכת האיכותית והנקייה ביותר שתסייע לשגרת החיים התקינה שלנו, וכן לפתירת תקלות דחופות בכל שעות היום. עם ותק של יותר משלושים שנים בתחום, תהיו בטוחים שאם נחוץ לכם ניקוי קווי ביוב הבחירה החכמה ביותר תהיה פנייה לא. א. המבצעים.