א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משאית ביוב

 
תשתיות ביוב תקינות הן תנאי הכרחי לקיום אורך חיים יום יומי כפי שאנו מכירים אותו. כאשר תשתית זאת נפגעת או נסתמת, עלולות להתרחש תופעות כמו הצפה, הצפת מי ביוב עלולה לגרום לריח רע ולפגע תברואתי. כל אחד מאיתנו מחובר למערכות הביוב, בכל בית יש אליו מספר כניסות כמו כיורים, שירותים או מקלחת. כאשר ישנה תקלה במערכת הביוב יש להתייחס לתקלה ברצינות רבה ולפעול לפתירת התקלה במהירות האפשרי. היום באמצעות ציוד מתקדם, ניתן לפתור כל תקלה בתשתיות הביוב, מרבית העבודה בנושא זה נעשית באמצעות משאית ביוב.
 

כל מה שרציתם לדעת משאית ביוב

 
  • מה היא משאית ביוב – משאית ביוב או בשמה השני ביובית, הינה משאית גדולה שנועדה לשאיבת מי שפכים מבורות ביוב. בורות הביוב הינם בורות גדולים בהם נאגרים מי השפכים אשר מגיעים מכל בית בישראל. לעיתים יכולות להתרחש תקלות בתשתיות הביוב, אחת התקלות הנפוצות ביותר כדוגמה הינה סתימה של הביוב. במצב כזה במידה ולא תטופל התקלה, מי הביוב עלולים לעלות כלפי מעלה ולגרום להצפה מעל הקרקע, זהו מצב מסוכן שכן מי הביוב אינם מכילים חיידקים רבים. במקרה כזה יש צורך במשאית ביוב אשר תגיע אל הנקודה המדוייקת בה נמצאת הסתימה ותוכל לשאוב את מי השופכין ולפתוח את הסתימה בתשתית הביוב. היום משמשות משאיות ביוב לעבודות שונות בעולם זה והן הפכו לכלי בלתי נפרד משגרת העבודה.

  • מה השימושים במשאית ביוב ? - משאית ביוב משמשת במקרים רבים, היום משתמשים אנשים במשאיות ביוב במקרים רבים כמו: הצפות או בעיות דחופות בתשתית הביוב, סתימות בתוואי ניקוז עירוניים, קריסת מערכות ניקוז, ניקוז הצפות בחניונים או מקלטים, שאיבה של מים מצטברים ועוד. לכן הפכה הביובית לאחד הכלים החשובים ביותר בעבודת הביוב. היום ניתן לראות חברות רבות אשר עוסקות בתחום זה ומחזיקות בצי של ביוביות.

  • מתי נקרא למשאית ביוב ? – כאשר אנו חווים מקרה של תקלה במערכות הביוב, אנו תמיד נמצאים במצוקה. לרוב אדם ממוצע לא ידע להעריך את הנזק אשר נוצר או מה הכלים להתמודדות מולו. לכן במקרה כזה הכי כדאי להתקשר למומחים בתחום הביוב, היום מרבית החברות העוסקות בתחום מחזיקות בידם משאיות ביוב. מומחי החברה יוכלו להגיע עד אליכם, לאבחן את התקלה וכן לתת את הפתרון המתאים, לעיתים בסיוע משאית הביוב. כאשר אתם עדים לתקלה בביוב חשוב לא להשאר אדישים ולקרוא מהר למומחים בתחום, שכן הצפות ביוב יכולות להיות גורם תבראותי מסוכן ותקלות מהסוג הזה חייבות להפתר במהירות.
 
משאית ביוב
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 

א.א המבצעים – מומחים בשירותי ביוב

 
אם אתם מחפשים חברה מובילה בארץ לשירותי ביוב הגעתם למקום הנכון. חברת א.א המבצעים שירותי ביוב, הינה אחת החברות המקצועיות ביותר בתחום. החברה מחזיקה בכלים מתקדמים בתחום הביוב לרבות משאיות ביוב, אז למה אתם מחכים, זה הזמן ליצור קשר ואנחנו נעזור.