א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משאבות טבולות

 
מעוניינים לצייד את עצמכם במשאבה טובה ואיכותית למקרים של הצפות בשטחים גדולים? סובלים מהצפה גדולה ומעוניינים להזמין שירותי ביובית עם משאבות טבולות? אתם בעמוד הנכון! בעמוד זה תמצאו מידע לגבי אופן ההפעלה של משאבות טבולות והייחודיות שלהן, ולגבי המקרים שבהם הכי כדאי להשתמש במשאבות מסוג זה. בין אם אתם מעוניינים לרכוש משאבה לעצמכם ובין אם אתם מעוניינים להזמין שירותים מקצועיים שיספקו לכם את התוצאה הרצויה בזכות שימוש במשאבות איכותיות המתאימות לצרכיכם, עמוד זה יספק לכם בדיוק את המידע שאותו אתם צריכים.
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 

מהי משאבה טבולה וכיצד משתמשים בה?

 
משאבות טבולות הן משאבות הצפות על פני השטח של ההצפה ומיועדות לטיפול בהצפות בשטחים גדולים ופתוחים. בדרך כלל, משאבות אלה משמשות לשאיבת ההצפה של פיצוצי צנרת גדולים בחקלאות, או הצפות של גשרים ומעברים תחתיים. המשאבה עצמה מגיעה עם מצוף איכותי שמאפשר לה ציפה חזקה מעל לפני השטח, ושאיבה איכותית וחזקה תוך כדי שימוש באוויר כמקור שואב. הייחודיות הגדולה ביותר של משאבות טבולות טמונה ביכולת שלהן לטחון את מה שהן שואבות. ההתמודדות של משאבות מסוג זה עם פני שטח בעייתיים גוררת פעמים רבות שאיבת חלקים קשים כמו אדמה שהתקשתה, פסולת וחלקים גדולים שסותמים גם את המשאבה המטפלת בבעיה. בזכות מערכת הטחינה המלווה את פעולת השאיבה, המשאבה מסוגלת לטפל בסתימות מהסוג הכבד ביותר, בשטחים פתוחים וקשים להתמודדות.
 

מתי נשתמש במשאבות טבולות?

 
בניגוד למשאבות רגילות שמטפלות בסתימות ביוב שגרתיות, משאבות טבולות מיועדות לטיפול בהצפות שנגרמו כתוצאה מסתימות ביוב. בעוד שמשאבה רגילה שואבת את תוכנו של הביוב שנסתם במטרה לפתוח אותו, משאבות טבולות מטפלות בנזקי הצפות שנגרמות כתוצאה מסתימות ביוב או כתוצאה ממשקעים כבדים וקשים שהצטברו ללא יכולת ניקוז נאותה. השימוש במשאבות מסוג זה מתאפשר בשטחים פתוחים, מכיוון שהמשאבה מגיעה אל ההצפה מלמעלה, מתיישבת וצפה עליה ושואבת אותה מחלקה התחתון.
 
ביובית
 
האם ניתן להוביל משאבות טבולות על גבי ביובית?
 
ביובית מקצועית שמספקת שירותי ביוב, שאיבת ביוב, ניקוז ופתיחת סתימות מקצועיים, אמורה לשאת על גבה את כל הכלים והציוד המתאימים והדרושים לביצוע השירות הנדרש. על מנת לדאוג לכך שכל עבודה תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר באמצע השטח שאליו הוזמנה ביובית מקצועית, עליה לשאת משאבות מסוגים שונים, בנוסף למשאבה המרכזית המחוברת אל הביובית. אם אתם מזמינים את שירותיה של ביובית מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו על גבה משאבות טבולות איכותיות ותקינות שיכולות לבצע עבורכם את השירות הנדרש במהירות ובדיוק רב.

אם נתקעתם עם הצפה שלא מוכנה להתנקז מעצמה, אם הגשמים האחרונים הציפו את הבית, הגינה, השדה או הגשר שלכם ואתם מעוניינים בפינוי מהיר ואיכותי של המים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות מספר
הטלפון 072-3259955 והביובית המקצועית של א.א. המבצעים כבר בדרך אליכם.