א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משאבות ביוב לפתיחת סתימות בצנרת

 
זקוקים לשירותי שאיבת בורות? מעוניינים לשפר את רמת התברואה בביתכם או בבית העסק שלכם? חברת א.א. המבצעים שרותי ביוב מעמידה לרשותכם שירותי שאיבת בורות מכל הסוגים בעזרת ציוד טכנולוגי חדיש המפעיל משאבות ביוב משוכללות שבעזרתן ניתן לפתור כל בעיית סתימה בביוב או בצנרת.
 

שירותי משאבות ביוב

 
  • שאיבת ביוב
  • שאיבה של בורות שומן
  • ניקוי בורות שופכין
  • שאיבת שופכין
  • שאיבת בורות ספיגה ורקב
 
מעמידים לרשותכם את מיטב המכשור הקיים כיום בארץ ובעולם!
 
משאבות ביוב
 
חברת א.א. המבצעים מצוידת במשאבות ביוב ובביוביות מתקדמות, בעלות יכולת שאיבה גבוהה ביותר, המאפשרות לבצע שאיבת בורות בכל גודל וללא עיכובים מיותרים.

הציוד שלנו מותאם לביצוע עבודות בכל המקומות, לרבות כאלו הקשים לגישה. אנו מבצעים שאיבת בורות מכל הסוגים בצורה מהירה ועבור כל סוגי הלקוחות. פרט לשאיבה, אנו מבצעים גם ניקוי יסודי של בורות שופכין.
 

אנשי מקצוע מובילים

 
כל עובדי החברה הינם אנשי מקצוע מובילים, היודעים כיצד לנצל את הכלים המתקדמים העומדים לרשותם בצורה הטובה ביותר. המקצועיות והוותק הנרחבים של עובדינו הם הערובה של לקוחותינו לביצוע טוב ויעיל של שאיבה מקצועית.
 

חשיבותה הקריטית של שאיבת בורות

 
בורות שופכין מכל הסוגים הם כר פורה להתפתחות של מזיקים ובעיות תברואתיות שונות. חשוב ביותר להקפיד לרוקן אותן בצורה מסודרת ומקצועית, ולהיעזר בשירותים של חברה מובילה בתחום, המכירה היטב את עבודתה.

כמו כן עובדת חברת המבצעים עם משאבות ביוב משוכללות וחדישות, הבנויות בטכנולוגיה חדשה ויעילה, והמספקות שירות במהירות וללא זיהום סביבתי קטן או גדול.

כל עוד יש בעיה עם בורות שופכין, לא תהיה לכם שום אפשרות להתמודד עם בעיה של עכברים, ג'וקים ושאר המזיקים. התנאי הבסיסי ביותר לסביבה נקייה ממזיקים הינו שמירה על הניקיון.
 
חברת א.א. המבצעים שרותי ביוב מעמידה לרשותכם מכשור מתקדם וצוות עובדים מיומן, שעוזר לכם לשמור על ניקיונם של בורות השופכין. השירות ניתן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, וכולם נהנים משירות יוצא מהכלל.