א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משאבה טבולה לביוב

 

המשאבה הטבולה שעושה חיים קלים

 
הצפות הם מהדברים היותר נוראיים שיכולים לקרות לנו ואם אנחנו חושבים שה לא נורא, חכו שהריח יתפשט. אחרי שריח הביוב יתפשט בכל רחבי החדר יהיה אפשר להבין למה זה נורא אך אחרי שלא תטפלו בבעיה במהירות גם יכולים להגיע מזיקים ואז החגיגה היה גדולה יותר. אם יש לכם הצפה במרתף או בעסק יש סיכוי שתהיו במקום ותקראו לצוות ביובית בצורה מהירה אך מה קורה אם אתם לא בבית? משאבה טבולה לביוב פותרת בדיוק את הבעיות הללו ועוד הרבה אחרות. היא פשוט תהיה מוכנה במקום שיכול להיות מוצף וברגע שהיא מרגישה מים, הטכנולוגיה המתקדמת שמרכיבה אותה תתחיל בפעולה ותשאב אותם החוצה אל מקום אחר.

 

כיצד פועלת משאבה טבולה לביוב?

 
משאבה טבולה היא אחת מהמשאבות הכי חשובות שיש ואמנם היא נראית קטנה ולא משמעותית אך הפעולה שהיא מבצעת איכותית ביותר. המשאבה מכילה מנגנון חזק שיוצר לחץ שלילי וכך ניתן להזרים את המים דרך צינור מיועד שהוצב מראש בדרך שהמים צריכים להתנקז וכך למעשה ברגע שיש הצפה החיישנים של המשאבה מזהים זאת ומתחילים בפעולת השאיבה. מדובר על שאיבה חזקה מאוד שיכולה להיות שימושית גם בכמויות מים גדולות וכמובן יש סוגים שונים של משאבות לפי הספק עבודה ולפי מהירותה שאיבה. המחיר של משאבות טבולות יכול לנוע בין 1000 שקלים ועד 3000 דבר שמשפיע גם על האיכות שלה וגם על הגודל שלה.
   

  לאן מתאימה המשאבה הטבולה?

   
  המשאבה הטבולה יכולה להיות שימושית במקומות רבים. אפשר להשתמש בה גם בתור משאבה רגילה ולא משאבה שתתוכנן להצפה עצמה אך זהו עיקר השימוש בה. את המשאבה אפשר להניח בביובים כדי למנוע הצפות וכך למעשה ברגע שמתחילה הצפה המשאבה תדע להזרים את המים למקומות אחרים כדי למנוע עלייה שלהם על גדות הביוב. המשאבה נפוצה מאוד גם במחסנים ובמפעלים, בעיקר כאלו שיש להם חשש להצפה ובעיקר אלו שלא יכולים לסבול הצפה ולו הקטנה ביותר בגלל הרס של סחורה או רגישות המקום לנזקי רטיבות. המשאבה נפוצה גם בעסקים וגם בבתים, בעיקר באלו שיש להם מרתפים שנמוכים מגובה הקרקע וגם בחניונים ניתן לראות אותה לא מעט.

   
  שירותי ביובית
   

  צוות ביובית עתיק בניסיון

   
  אנחנו ב-א.א. המבצעים שירותי ביוב בע"מ נותנים לכם ליהנות מעולם חדש של שירות, בו אתם יכולים לקרוא לצוות ביובית מנוסה מתי אתם רק רוצים ולקבל את הפתרון הכי מהיר שיש בין רגע.

  אצלנו אין פשרות על איכות העבודה ורק בעלי המקצוע הטובים ביותר נכנסים לצוות המנצח שלנו שכבר פותר בעיות רבות משנת 1978 ועד היום. אנו מבצעים עבודות ביוב ועבודות אינסטלציה למגוון רחב של לקוחות 24 שעות ביממה וגם אתם יכולים להבין מדוע אנו הבחירה של כל כך הרבה לקוחות שוב ושוב. מוסדות ציבוריים, רשויות מקומיות ועיריות, לקוחות פרטיים, מפעלים, עסקים, חברות וארגונים פרטיים והרשימה עוד ארוכה, כולם זוכים לטיפול מסור שאין לו מתחרים.

  אנו מציעים לכם מגוון רחב של טיפולים שיפתרו כל בעיה:

  • ניקוי ושאיבה של בורות שופכין ובורות ספיגה
  • שטיפה של קווי ביוב
  • שטיפת צנרת
  • השחלת כבלים בין שוחות הביוב הכנה ובנייה של תשתיות ביוב ואינסטלציה
  • שאיבת הצפות בחניונים ומרתפים
  • פריצת סתימות ביוב בעזרת לחץ מים גבוה
  • שאיבת מים ממאגרי הצפה
  • פינוי פסולת לאתרים מורשים
    
   השימוש ברכב הייחודי הזה צריך להיעשות רק על ידי אנשים שהוסמכו לכך. הפעלתו מורכבת למדיי ומצריכה ידע מקצועי רב, כך שאם אתם צריכים שירותי ביובית, חשוב שתוודאו שאתם מזמינים חברה שמתמחה בתחום כמו המבצעים, עם וותק וניסיון של שנים רבות.
   במקרים בהם נדרשת פעולה של הרכב במקומות קשים לגישה, כמו למשל מרתפים או מקלטים, חשוב לוודא שיש ברשות החברה ביובית קטנת-ממדים שתהיה מסוגלת לבצע את העבודה.
    
   חייגו- 072-3259955