א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכת הביוב

 
 
את מערכת הביוב שלכם אתם בוודאי לא מכירים היטב וזו הסיבה שכשיש בה בעיה, אסור להתעלם או להתפשר. אם תבחרו בטובים ביותר הבעיה תיעלם במהרה וגם לא תחזור, ואם תבצעו בחירה לקויה כדי לחסוך בעלויות בטווח הקצר אתם עלולים למצוא את עצמכם באותה סירה שוב ושוב. אנחנו ב- א. א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ כאן תמיד לשירותכם לשירות הכי טוב שתוכלו לקבל! כי על מקצועיות ואמינות לא מתפשרים!
 
 

להכיר את מערכת הביוב מקרוב

 
 
 
 
לא פשוט להכיר את מערכת הביוב כיוון שזו אחת המערכות הסבוכות והמורכבות ביותר שיש. למעשה מערכת הביוב מסתעפת למאות צינורות והיא נמצאת מתחת לאדמה ובוא נגיד שטיפול בה הוא לא הדבר הכי נעים, נקי ומריח טוב שיש. עם זאת, כשאתם בוחרים בחברה מקצועית שמכירה את מערכת הביוב כמו את כף ידה, ותוך כמה דקות ספורות כבר יכולה למפות את כל הצינורות השונים, אתם יכולים להיות בטוחים שתוך זמן קצר הבעיה תיעלם כאילו לא הייתה.
 
 
 
 
חברה טובה תהיה שם גם למניעה
 
אנו ב- א. א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ מאמינים כי אתם הלקוחות צריכים לקבל את הטוב ביותר וזה לא מתבטא רק בעבודה איכותית ומהירה, אלא גם בהסברה נכונה ותחזוקה נכונה של מערכת הביוב אפילו כשמדובר על מערכת פרטית. למעשה, רוב הבעיות של מערכות הביוב ברחבי הארץ והעולם נובעות דווקא ממה שאנו בני האדם עושים לה, כאשר אנו זורקים מוצרי היגיינה ושמנים רבים לכיור או האסלה וכך למעשה נוצרת שכבה שומנית שיכולה להיות מאוד בעייתית בהמשך. הבעיה היא שהנזקים הללו קורים לאורך הזמן ואנו נשמח להסביר לכם כיצד אפשר לתחזק נכון את הביוב גם מהפעולות הכי קטנות שיש.
 

מה הבעיות שיכולות לעלות ממערכת הביוב?

 
  • כדי להיות מוכנים לכל תרחיש עליכם להבין מה הבעיות השונות שיכולות לצוץ וכמובן לדעת למי לקרוא. רק צוות מיומן כמו שלנו ב- א. א. המבצעים יוכלו לעמוד לשירותכם בדיוק כמו שאתם צריכים ומתי שאתם צריכים.
  • הבעיה הכי מוכרת היא סתימה במערכת הביוב. הסתימה יכולה לקרות בגלל סיבות רבות כך שלפעמים אלו הם המוצרים ההיגייניים שאנו משליכים את הביוב ולעתים אלו הם השורשים של העצים הסמוכים שחסמו אותם. לכל בעיה יש פתרון ואנו שם כדי לספק אותו בצורה הכי טובה, כאשר אחד הפתרונות הכי טובים לסתימות הוא שטיפת קווי ביוב.

    שטיפת קווי ביוב היא מעבודות הביוב המוכרות ביותר. שטיפה זו מתבצעת בעזרת הצינור הארוך של הביובית שמגיעה עד למעמקי הביוב, ובעזרת לחץ מים גבוה במיוחד ניתן לפתוח את ההסתעפויות הכי קטנות שיש. שטיפת מערכת הביוב אמנם נשמעת קלה אך היא דורשת הרבה מקצועיות וכאן אנו נכנסים שוב לתמונה בפתרון מקיף לאורך זמן.
  • מה עושים כשיש שורשים בביוב? איך אפשר לחתוך אותם ולסלק אותם ביעילות? גם כאן הפתרון הוא קריאה לצוות שלנו שיגיע במהרה וימפה את הביוב יחד עם מיקום השורשים המדויק. אחרי צילום מקצועי עם מצלמות ביוב מתקדמות יהיה ניתן לכרות אותם בדיוק שרק אנו יכולים לספק.

  • שאיבת הצפות זה אנחנו, וזה כולל שאיבת הצפות במתארים עירוניים, פרטיים ותעשייתיים בקצב מהיר ובזמינות מלאה, בכל שעה ובכל יום. גם שאיבת בורות ספיגה ובורות רקב, הפרדת נוזלים ודלקים ועוד מגוון רחב של שירותים, תוכלו לקבל על הצד הטוב ביותר.
 

א.א. המבצעים: בגלל השירות

 
יש הרבה פרמטרים שהופכים אותנו לחברה הכי טובה לכל בעיה במערכת הביוב אך בלי ספק שזהו השירות שהופך להיות גולת הכותרת. מעבר לאמינות והשקיפות מול כל הלקוחות אנו הכי אמינים שיש.