א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחירון ביובית

 
הזמנת ביובית יכולה להישמע כמו צעד מסובך ביותר אך אם יודעים את הפרטים החשובים לגבי מחיר ותהליך בחירת הצוות המתאים, הכול הופך להיות פשוט יותר. בפעם הבאה שיש לכם בעיה בביוב אל תילחצו כי כל מה שצריך לעשות הוא להרים טלפון ולקרוא לצוות מקצועי שישים את הבעיות מאחור! אנחנו ב-א.א. המבצעים כבר משנץ 1978 מטפלים בבעיות ביוב שונות וגם אתם יכולים להצטרף למעגל ההצלחה ולקבל את הטיפול הכי טוב שיש!
 

מתי צריך לקרוא לצוות ביובית?

 
 
יש אנשים שיביטו על מחירון ביובית וישר יילחצו ויחשבו שהם לעולם לא יקראו לצוות ביובית מקצועי אך לעתים אין להם ברירה. לעתים הצפות יכולות להתרחש ממש מתחת לאף שלנו כשאנו בסלון ובינתיים החצר או המרתף מתמלא במים, ומי שרוצה למנוע את הבעיות האלו חייב להתגונן היטב ולהבין שמשאבה טבולה או תעלות ניקוז נכונות הם עניין משמעותי בכל מקום. אם יש הצפה כלשהי חשוב לקרוא לצוות ביובית באופן מיידי כי כל רגע שאתם מתמהמהים, הבעיה רק גדלה. יחד עם זאת, כשיש בעיית ביוב כמו סתימה או צורך בהחלפת חלק בצנרת, יש צורך לקרוא לצוות מקצועי.
 
 

מהו מחירון ביובית מומלץ?

 
 
 
 
  • קריאה לצוות ביובית יכולה להתחיל מכמה מאות שקלים ולהיגמר באלפי שקלים וזה תלוי מה מבצעים. אחת הפעולות הכי נפוצות שיש היא שאיבת ביוב והיא תעלה בין 700 ל-900 שקלים כאשר המחיר תלוי בהיקף הבעיה ובמשך הטיפול.
  • שטיפת קווי ביוב תעלה בין 600 ל-800 שקלים כאשר גם כאן המתאר משפיע מאוד על המחיר.
  • צילום קווי ביוב יעלה בין 1200 ל-1500 שקלים. המחיר תלוי בסוג המכשירים שבהם ישתמש צוות הביובית, העומק שאליו יהיה צריך להגיע ומשך זמן הצילום
  • ניקוי שורשים מהביוב היא פעולה לא מסובכת עבור צוות הביובית שמחזיק במכשירים רבים שיכולים לבצע את הפעולה ללא צורך בחפירה באדמה. העלות תהיה בין 600 ל-800 שקלים.
  • שאיבת בורות רב תעלה בין 500 ועד 1000 שקלים, תלוי בגודל הבור או כמות הבורות שלכל מפעל.
  • בדיקות תחזוקה וניקוי ביוב באופן כללי יעלו בין 500 ועד 1500 שקלים כי הבדיקה והטיולים מאוד משתנים בין מקום למקום. לעתים הן כוללות רק שטיפת קווי ביוב ולעתים זה כולל גם צילום או החלפת חלקים. כל החלפת חלק תעלה יותר מטיפול רגיל וזה כבר תלוי בגודל החלק.
 
מחירון שירותי ביובית
 
 
 
 
מחירון ביובית משתנה בין צוות לצוות
 
המחירון של צוות הביובית יכול להשתנות מאוד בין צוות ביובית אחר לאחר ולכן חשוב לבצע סקר שוק. עם זאת חשוב לזכור כי בסופו של דבר המחיר הוא לא זה שקובע כי מי שמנסה לשלם בזול לטווח הקצר יכול לשלם ביוקר לטווח הארוך בעקבות טיפול רשלני של צוות ביובית לא מקצועי.

עבודה מקצועית ומחירים משתלמים

 
מאז 1978 כל אחד יודע שהוא תמיד יוכל למצוא פתרון מהיר לכל בעיית ביוב שתעמוד על הפרק כשאנו בסביבה. אנו ב-א.א המבצעים כבר שנים רבות עוסקים בכל נושא בעולם מערכת הביוב ותמיד דואגים שהלקוחות שלנו יקבלו שירות מהיר, אדיב ומקצועי. אנו מבצעים עבודות אחזקה באופן שוטף וכמובן תפעול ופתרון בעיות חירום לכל לקוח מהמגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי כולל עבודה עם מוסדות ורשויות מקומיות. 24 שעות ביממה אתם יכולים להרגיש מוגנים ובטוחים גם לפרויקט הכי גדול או לבעיה הכי קטנה שצצה.