א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהי הביובית ?

 

המשאית הכי שימושית שיש

 
 

בעיות בביוב תמיד היו החשש הגדול של כל אחד ואף אחד לא רוצה לחזור מהעבודה או לקום בבוקר ולגלות שריח מסריח של ביוב עולה מהרחוב ובטח לא במפעל או בעסק. הביוב שזורם מתחתינו כמעט בכל מקום בדרך כלל מבצע את עבודתו נאמנה אך במקרים רבים צצות בו בעיות שצריכות להיפתר במהרה משתי סיבות: הראשונה, בעיות ביוב מחריבות את השגרה של כל הסובבים ופוגעות בכמות גדולה של אנשים. שנית, אם הבעיה לא תטופל ייגרמו עוד ועוד נזקים. הבעיות נפתרות כיום ביתר קלות בזכות משאית אחת ששמה משאית ביוב, או בשמה המוכר יותר, הביובית.
 
 

מהי הביובית?

 
 
  • משאיות ביוב, או ביוביות בשמן המוכר יותר, הם למעשה כלי רכב גדולים ומתוחכמים שיכולים לבצע שאיבת ביוב, שטיפת קווי ביוב ועוד מגוון רחב של פעולות. מי שמפעיל את הביוביות הם צוותי ביובית שפועלים בכל הארץ ויש מספר חברות שמעניקות שירותים מהירים ויעילים מצפון ועד דרום. הכלי הראשי שמזוהה עם צוותים אלו ומכאן שמו, זו הביובית, אך הם משתמשים בעוד כלים מתקדמים כמו סוגים שונים של מצלמות וכמובן מכונות לחשיפת הביוב שקודחות בקרקע במידת הצורך.

  • הביובית מוכרת בעיקר בזכות המיכל הגדול שלה שמסוגל לשאוב כמות מסחררת של מים בדקות ספורות. כשיש הצפה קוראים לביובית ולמרות שנראה שהמיכל שלה לא כל כך גדול היא מסוגלת לטפל בכמה הצפות בזו אחר זו בלי צורך לפרוק את מה ששאבה. מלבד מיכל הביובית שמאפשר לה לשאוב לא מעט מים ביום עבודה אחד, יש לביובית מנוע חזק שמסוגל לייצר לחת מים גבוה.

  • בניגוד ללחץ השלילי שנוצר למטרות שאיבת ביוב ושאיבת הצפות, הלחץ החיובי נועד לשטוף את קווי הביוב, עוד דרך נהדרת לפתוח סתימות בקלות. שטיפת ביוב מגיע עד להסתעפויות הקטנות ביותר ומתבצעת באופן שגרתי כדי למנוע הצטברות על דפנות צינורות הביוב שבעתיד יכולות לגרום לחסימה.
 
 

סוגים שונים של ביוביות

 
אחרי שהבנתם שכשעולה הצורך בביובית באופן בהול צריך להתקשר אלינו, הגיע הזמן להבין מה בדיוק יכול לקרות למערכת הביוב שלכם שמצריך טיפול מקצועי של צוות מנצח. הבעיה הכי נפוצה הן ההצפות. אף אחד לא אוהב לראות שהביוב עולה על גדותיו כמו שאף אחד לא אוהב לראות כיצד מי הגשמים התנקזו למקום הלא נכון וכעת כל המרתף או החניון התת קרקעי מוצף. זה יכול לקרות במתארים פרטיים, זה יכול לקרות לעסקים וכמובן שזה יכול לקרות גם למפעלים. זה הזמן לקרוא לנו כדי שנגיע עם הביוביות הכי מתקדמות שיש ונשאב את המים כולל את הפסולת שסתמה אותה, על ידי יניקה חזקה ומתקדמת.