א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפול בפסולת שומנית

 

פסולת שומנית צריכה להיות מופרדת מפסולת רגילה, מבחינה חוקית וסביבתית

 
 
פסולת שומנית היא פסולת המיוצרת בתהליכי עבודה שונים, וזהו אחד מסוגי השפכים השכיחים ביותר בעולם המודרני בו אנו חיים. פסולת זו יכולה להיות מיוצרת כחלק מתהליכי ייצור של מוצרי מזון ושל מוצרים כימיים שונים במפעלים, כחלק מבתי עסק המגישים מזון ולכן גם עובדים עם חומרים שומניים שונים, ובשפכים של בתי עסק רבים אחרים שיש בהם שימוש בחומרים שומניים, או בחומרים שהפקתם מובילה לייצור פסולת זו. בכל מקרה, מה שחשוב לדעת הוא שהפסולת השומנית לא יכולה להיות מנוקזת לתשתית הביוב הרגילה כמו שאר השפכים בבית העסק, שכן הדרך גורם לנזק קריטי למי התהום ולזיהום שאי אפשר להרשות – הן מבחינה חוקית והן מבחינת האחריות שלנו כלפי הסביבה שלנו. לכן, יש צורך בטיפול בפסולת שומנית בנפרד מהפסולת הרגילה, ונבין מה זה בדיוק אומר.
 
 

כיצד מטפלים בפסולת שומנית, מה צריך לדעת עליה, ולמי אתם צריכים לפנות?

 
 
 
 
  • הפרדה – לפני כל טיפול בפסולת שומנית, הדבר החשוב ביותר שיש לבצע הוא הפרדה. כיום, ישנם מכלים המיועדים ספציפית לפסולת שומנית, והם משמשים עבור האחסון שלה בנפרד מהפסולת המיוצרת בשפכי בית העסק. ישנן גם מערכות של סינון ושל מיון פסולת, שמותקנות בניקוז הרגיל של בית העסק (בדרך כלל הדבר מיועד למפעלים או לבתי עסק שמתעסקים במזון), ומבצעות את הסינון ואת ההפרדה בצורה אוטומטית ורגילה. חשוב מאוד להשקיע במכלי אחסון ובהפרדה של הפסולת השומנית, שכן רק כך ניתן לעמוד בתקן המחייב והסביבתי הקיים כיום.


  • פינוי – לאחר שאנחנו דואגים להפרדה של הפסולת השומנית ולאחסון שלה, אנחנו צריכים לדאוג לפינוי שלה. לשם כך, יש לוודא שאנחנו פונים לשירות מקצועי שיודע לבצע פינוי אחראי ומקצועי של פסולת שומנית, ולהוביל אותה למתקני המחזור או ההטמנה המתאימים לה. לא כל שירות רגיל של פינוי אשפה ידע לעשות זאת, ויש להבין בדיוק איזה סוג של שירות נחוץ למטרה זו.


  • למי צריך לפנות? בכדי לבצע טיפול בפסולת שומנית על הצד הטוב ביותר מבחינה מקצועית, חוקית וסביבתית, יש לפנות לשירות מקצועי של ביובית שיודע לטפל באופן מקצועי בסוג זה של שפכים. שירות זה יגיע לבית העסק שלכם באופן קבוע ויבצע פינוי של מכלי הפסולת השומנית למתקנים מורשים, וכך יבצע עבורכם את הטיפול ההכרחי והמחייב מבחינה חוקית, בתנאים המתאימים לכם.
 
טיפול בפסולת שומנית
 
 
 
 
כל סוגי השפכים והפסולת מטופלים היטב דרך א.א המבצעים
 
א.א המבצעים היא חברה שמתעסקת בשפכים, בביוב ובצנרת באופן מקצועי, וגם טיפול בפסולת שומנית אנחנו יודעים לבצע על הצד הטוב ביותר. בכדי ליצור את המתווה המתאים ביותר של פינוי והפרדה לפסולת מסוג זה, פנו אלינו ואנחנו כבר נדע לדאוג לכל השאר.