א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפול בהצפות

 
 
הצינור התפוצץ? יש לכם בעיות ניקוז? זה הזמן לקרוא למומחה!
חברת א. א. המבצעים עבודות ביוב בע"מ מספקת פתרונות מקצועיים בתחום הביוב: טיפול בהצפות, שאיבת בורות, פתיחת סתימות, שטיפת קווי ביוב, פינוי פסולת ועוד.
 

עם חברת א. א. המבצעים תיהנו ממגוון יתרונות:

 
  • צוות מקצועי עם למעלה מ-30 שנות ניסיון
  • מוקד חירום הזמין 24 שעות ביממה
  • ביצוע פרויקטים גדולים וקטנים
  • שירות לאנשים פרטיים, עסקים ומוסדות ציבור
 
 
 
טיפול בהצפות
 
 
 
 
 
לא הצלחתם להתמודד לבד עם ההצפה? התקשרו עכשיו ואחד מאנשי המקצוע שלנו ישמח לטפל בכם!
שיחת חינם 1-800-5555-25
 

מצב של הצפה

 
אנשים רבים נוטים לחשוב שהבית שלהם מוגן מפני הצפות, מאחר והם גרים במרכז וכי רק בצפון או בדרום יכולים להתרחש שטפונות. אבל ברגע שיורד גשם ומערכת הניקוז שלכם בבניין לא בנויה בצורה נכונה, גם לכם תהיה הצטברות מים או הצפה.
 

גשמים עזים

 
ארץ ישראל נחשבת לארץ יבשה יחסית, בעלת רמת משקעים נמוכה ביחס למדינות אחרות באזור הים התיכון. אולם, בימים מסוימים בחורף, ניתקל במצב של גשמים עזים וממטרים מרובי מים. אותם גשמים גורמים לבעיות שונות, הנגרמות לרוב כתוצאה ממערכת ניקוז לקויה, תשתיות רעועות (בכביש למשל) ומבנים הבנויים בתצורה של מפלסים בגבהים לא מדויקים.
 

מי נפגע?

 
בסופו של דבר כולם נפגעים מכך: שמורות טבע, בעלי בתים פרטיים, בנייני מגורים וכן מבני ציבור ומשרדים. בין אם זה צינור מפוצץ, מאגרי מים שעולים על גדותיהם, או מבנים תת-קרקעיים שונים כמו: מרתף, פיר מעלית או חניון שמוצפים ולפיכך מושבתים ואין דרך גישה אליהם.
 

כיצד מתמודדים עם מקרה של הצפה?

 
כמובן שהמצב שנוצר הוא לא נעים, כי אתם לא יכולים ללכת לעבודה, לסידורים או לטיול בטבע. יתרה מכך, אם אתם מנהלים עסק שנאלצתם לסגור בעקבות ההצפה, אתם עלולים להפסיד כסף על אותם ימים בהם העסק היה סגור.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, אם נקלעתם למצב של הצפה, המומחים שלנו ידאגו לשאוב את מי הגשם ממאגרי המים, מהמקלטים, החניונים וכדומה באמצעות רכב שאיבה מיוחד וציוד צינורות מתקדם המיועד במיוחד להתמודדות עם מקרים של הצפות לרבות סתימות וכד'. .
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955