א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיהור שפכים בצורה יסודית

 
 
זקוקים לשירותי שאיבת בורות וטיהור שפכים יסודי? מעוניינים לשפר את רמת התברואה בביתכם או בבית העסק שלכם? חברת א.א. המבצעים שרותי ביוב מעמידה לרשותכם שירותי שאיבת בורות מכל הסוגים.

להזמנת שירות חייגו למספר 25 - 5555 - 1800

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים:

  • שאיבה של בורות שומן עי טיהור שפכים בשיטות חדישות
  • ניקוי בורות שופכין באופן יסודי ומקצועי
  • שאיבת שופכין והורקתה במקום המיועד
  • שאיבת בורות ספיגה ורקב באופן שאינו משאיר שופכין
 
 

מעמידים לרשותכם את מיטב המיכשור הקיים כיום בארץ!

 
חברת א.א. המבצעים שרותי ביוב מצוידת בביוביות מתקדמות, בעלות יכולת שאיבה גבוהה ביותר, המאפשרות לבצע שאיבת בורות בכל גודל וללא עיכובים מיותרים.

ביובית
מותאמת לביצוע עבודות טיהור שפכים בכל המקומות, לרבות כאלו הקשים לגישה. אנו מבצעים גם שאיבת בורות מכל הסוגים בצורה מהירה ועבור כל סוגי הלקוחות. פרט לשאיבה, אנו מבצעים גם ניקוי יסודי של בורות שופכין והורקתם במקומות המיועדים לכך.
 
 
טיהור שפכים
 
 
 
טיהור שפכים וניקוי בורות ביוב
 
 
 
 

אנשי מקצוע מובילים בתחום טיהור שפכים וניקוי בורות ביוב

 
בורות שופכין מכל הסוגים הם כר פורה להתפתחות של מזיקים ובעיות תברואתיות שונות. חשוב ביותר להקפיד לרוקן אותן בצורה מסודרת ומקצועית, ולהיעזר בשירותים של חברה מובילה בתחום, המכירה היטב את עבודתה.

כל עוד יש בעיה עם בורות שופכין, לא תהיה לכם שום אפשרות להתמודד עם בעיה של עכברים, ג'וקים ושאר המזיקים. התנאי הבסיסי ביותר לסביבה נקייה ממזיקים הינו שמירה על הניקיון ועל טיהור שפכים הנמצאים בסביבה ומשמים כקרקע פוריה לתחלואת מכרסמים ומקקים.

חברת א.א. המבצעים שרותי ביוב מעמידה לרשותכם מכשור מתקדם וצוות עובדים מיומן, שעוזר לכם לשמור על ניקיונם של בורות השופכין. השירות ניתן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, וכולם נהנים משירות יוצא מהכלל.