א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חידוש צנרת ביוב

 

לדעת מה קורה עם הביוב בכל רגע

 
 
בעיות ביוב מאז ומתמיד היו בעיות שקשה מאוד להתמודד איתם. מדובר על מערכת מאוד מסובכת שנמצאת מתחת לרגליים של כולנו וכדי לגשת אליה יש צורך בציוד מתקדם ובהרבה ידע. בשביל האדם הממוצע מערכת הביוב היא אחת המערכות הכי מסובכות אם לא המסובכת ביותר אך בשביל צוות ביובית מדובר במערכת אותה היא מכירה היטב וכל בעיה יכולה להיפתר בקלות. אחת מהפעולות שיש לבצע למערכות ביוב אחרי כמה שנים היא חידוש צנרת ביוב. הצנרת בביוב אמנם חזקה ועמידה אך גם זמנה יכול להגיע ויש לכך כמה סימנים וכמה פתרונות.
 
 

למה צריך לחדש צנרת ביוב ומתי?

 
 
 
 
 • כמו כל מערכת צינורות גם הצינורות בביוב יכולים להישחק. זה יכול לקרות בבית ואנו יכולים לראות שיש נזילה בקיר או במרתף, זה יכול להיות צנרת תשתיות של בניין וזה יכול להיות הצנרת בביוב. בסופו של דבר מדובר על עשרות שנים שמערכת הביוב פועלת ויחד עם זאת, סתימות ובעיות רבות יכולות לשחוק אותה מהר יותר. כדי להתמודד עם הבלאי הזה יש צורך לחדש את צנרת הביוב מתי שהביוב מראה סימנים של קושי.

 • אם שמים לב שהביוב כבר לא פועל כשורה הגיע הזמן להחליף אותו. אי אפשר להחליפו עצמאית והכול מתחיל מצוות ביובית מקצועי שיגיע עד למקום הבעייתי ויבצע מספר בדיקות כדי לאשש את הנחיצות ולראות מה מצב הביוב. מקרים כאלו יכולים לקרות כשהמים לא יורדים היטב בברז או שהביוב עושה קולות מוזרים ואנו עדים לכך.

 • שריחות לא נעימים עולים מהביוב זה בעיה. לפעמים יותר גרוע קורה ויש הצפה קטנה, גם אם רגעית, ואנו יכולים להבין שזה רק עניין של זמן עד שחידוש צנרת ביוב תתבקש.
 
 
 
 
איך מבצעים את חידוש הצנרת?
 
יש מספר שיטות כיצד לבצע חידוש צנרת ביוב כאשר שיטות כמו הטלייה, שיטה בה אל הצנרת מחדירים בלון עם חומרי הדבקה מיוחדים וסביבי זכוכית ואין צורך לשבור מרצפות כלל. שיטת השרוול היא שיטה בה מכניסים אל תוך הצינורות שרוול שעשוי מחומרי עמידים וחזקים. עם מצלמה תרמית מודדים את המידות של הצינור הבעייתי ויחד עם השרוול מכניסים צינור במידות המתאימות בלי צורך להרוס שום דבר.
 

אל תתמודדו עם בעיות הביוב בלעדינו

 
אנחנו ב-א.א. המבצעים שירותי ביוב בע"מ לא רק שתקבלו פתרון לכל בעיה שתעלה במערכת הביוב שלכם אלא שתקבלו את הפתרון הכי מהיר והכי מקצועי שיש עם זמינות מיידית בכל ימות השנה. אצלנו אין פשרות על המקצועיות וכשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר. אנו מבצעים עבודות ביוב ואינסטלציה 24 שעות ביממה ומעניקים שירותים שוטפים ללקוחות רבים מכל המגזרים וגם אתם יכולים להצטרף למשפחה ולקבל את השירות הכי חם ואוהב שיש. מוסדות ציבוריים, חברות וארגונים פרטיים, עיריות ורשויות מקומיות וכמובן גם לקוחות פרטיים, כולם מקבלים טיפול ללא פשרות.

 

אנו מציעים לכם מגוון רחב של טיפולים שיפתרו כל בעיה:

 
 • ניקוי ושאיבה של בורות שופכין ובורות ספיגה
 • שטיפה של קווי ביוב
 • שטיפת צנרת
 • השחלת כבלים בין שוחות הביוב הכנה ובנייה של תשתיות ביוב ואינסטלציה
 • שאיבת הצפות בחניונים ומרתפים
 • פריצת סתימות ביוב בעזרת לחץ מים גבוה
 • שאיבת מים ממאגרי הצפה
 • פינוי פסולת לאתרים מורשיםא.א המבצעים שירותי ביוב בע"מ מחזיקה בתן תקן ISO 9002 וזה רק מראה לכם כמה השירות שתקבלו יהיה מדויק ומקצועי בקריטריונים הכי גבוהים שיש. אם אתם רוצים להצטרף למעגל ההצלחה פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.