א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הצפה בבתים ובעסקים

 
 
הצפה בבית? הביוב העירוני עלה על גדותיו? התקשרו אל א.א. המבצעים ונגיע עכשיו!
 

כל הכלים לשאיבה מוצלחת

 
על מנת לשאוב מים או ביוב שעלו על גדותיהם וגרמו הצפה מוחלטת של האזור, יש לעשות שימוש בכלי שאיבה מיוחדים ביניהם, כמובן, הביובית. מדובר משאית מיוחדת שעליה מותקנת משאבה חזקה במיוחד, המפעילה כוח עצום של ואקום ויונקת את כל המים או את הביוב אל מכלים ייעודיים הנמצאים על המשאית. בצורה שכזאת כל הצפה באה על סיומה בצורה הטובה, היעילה והמהירה ביותר. כמובן שחשוב להזמין לביצוע המשימה חברה שבבעלותה ציוד מקצועי ומתקדם, על מנת להבטיח את הביצוע המהיר והיעיל של העבודה. ברשות א.א. המבצעים כל הציוד הדרוש להתמודדות עם כל סוגי ההצפות, בכל שטח ובכל מקום.
 
 
 

צוות מקצועי ומיומן

 
על מנת להבטיח שהעבודה בתחום של שאיבת הצפות תתבצע על הצד הטוב ביותר, חשוב מאוד שהיא תתבצע על ידי צוות מקצועי, מיומן ומנוסה. צוות העובדים של א.א המבצעים עובר הכשרות תקופתיות וערוך לטיפול בהצפות מכל הסוגים – במהירות האפשרית ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר הקיים היום בתחום שירותי הביוב.
 
 

לא רק הצפות

 
 
א.א. המבצעים מתמחה בשאיבה לא רק של הצפות אלא גם של בורות רקב, בורות שומן ובורות ספיגה ובביצוע עבודות נוספות כגון שאיבת מים ממאגרים, פתיחת סתימות בצנרת מים באמצעות לחץ מים גבוה, פתיחת קווי ביוב חסומים, הכנת תשתית של צנרת מים וביוב ועוד.
 
 
 
 
 
 
 
לשירותכם בכל עת! א.א. המבצעים.