א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית 24 שעות

 
אם יש לכם בעיה בביוב אי אפשר לצפות שהיא תיעלם לבד. יש צורך לקרוא לחברה מקצועית שיכולה לספק לכם את השירות שאתם צריכים באופן מלא ומקצועי. בעיות בביוב יכולות לקרות בכל שעה ביממה ולכן חשוב לבחור צוות ביובית 24 שעות שיכול להיות שם לצדכם בכל עת. אנו ב- א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ כאן לשירותכם כל יום ובכל עת!
 

הבעיות בביוב לא נחות, גם אנחנו לא!

 
 
לא תמיד אפשר לצפות הכל מראש ולמרות שאתם מנסים לשמור על הביוב בתשומת לב רבה, בעיה בו יכולה להתרחש בכל עת. יכול להיות שהיא תתפוס אתכם בשעת בוקר מוקדמת, יכול להיות שהיא תתרחש ביום שישי בערב ויכול להיות שהיא בכלל תתרחש בשעות הערב לפני ערב חג. זה בדיוק הזמן לא להתעצבן ולא להיכנס לפאניקה אלא להרים אלינו ל-א.א. המבצעים טלפון, ואנו כבר נהיה בדרך אליכם. אנו מציגים שירות זמין לכל לקוח ובכל שעה ביממה כי אנו מבינים שאיכות החיים שלכם היא החשובה ביותר שיש! אם אתם צריכים ביובית 24 שעות, אתם כבר יודעים היכן למצוא!
 
 
שירותי ביובית 24 שעות
 

אלו בעיות מצריכות ביובית 24 שעות?

 
 
 
 
  • ביובית 24 שעות תהיה שימושית ביותר לבעיות חירום שבהם אי אפשר לסבול דיחוי. למשל, הצפות הן מהבעיות הכי מוכרות שיש ולמעשה אי אפשר לחכות בגלל שכל דקה הבעיה רק מחמירה עוד והנזק יהיה גדול יותר. הצפות יכולות לקרות בגלל ביוב שעולה על גדותיו, בגלל פיצוץ בצנרת כלשהי וכמובן בגלל מי הגשמים שיכולים ליצור פגיעות לא פשוטות. כשההצפה מטרידה אתכם אתם צריכים להתקשר אלינו ואנו כבר נגיע ונטפל בה כמו שרק אנו יודעים!

  • ברגע שיש פיצוץ בחלק מהצנרת המים יכולים לצאת במלוא העוצמה. במצב כזה אין צורך רק לשאוב את ההצפה אלא גם לטפל בבעיה תיכף ומיד. אחרי שסגרתם את הברז הראשי אתם צריכים לקבל טיפול מהיר כי בסופו של דבר לא תוכלו לחיות לנצח בלי מים. ביובית 24 שעות תעמוד לשירותכם כדי לספק טיפולי אינסטלציה במערכת המים הביתית וכמובן במערכת הביוב וכך תוכלו להיות בטוחים שזה רק עניין של זמן עד שהבעיה נפתרת.

  • לפעמים לא תמיד ברור לנו מה בדיוק הבעיה ואנו לא רואים אותה אל מול עיננו. עם זאת, יש סימנים רבים שאין עליהם עוררים כמו ריח נוראי שעולה מהביוב או התפתחות עובש במקום מסוים. במצבים כאלו אל תהססו, תתקשרו אלינו ואנו כבר נדאג לבדוק מה בדיוק מהבעיה. חשוב מאוד להתקשר אלינו באופן מיידי כי כל רגע הבעיה מחמירה עוד, הטיפול יהיה יקר יותר ונזק רב יהיה לרכוש, לא רק בנזילות בבית אלא גם במתארים עירוניים.
 
 
 
 
התקשרו עכשיו לא.א המבצעים וביובית בדרך אליכם!