א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית קטנה

 
 
מערכת הביוב יכולה לשרת אותנו באופן נאמן שנים רבות אך ביום בהיר אחד היא תהיה מפגע תברואתי רציני. כדי לשמור על איכות חיים גבוהה אנחנו ב-א. א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ מספקים לכם את הטיפול הכי מהיר ומקצועי שיכול להיות, כולל שימוש בביובית קטנה וגדולה. אחרי שקראתם לנו אתם יכולים להיות רגועים כי הצוות המקצועי שלנו כבר בדרך!

 
 
 
ביובית קטנה
 
 
 
 

להכיר את הביובית מקרוב

 
 
אין ספק שהביובית היא אחד מכלי הרכב הכי מיוחדים שיש. למעשה, הביובית היא זו שאחראית לכך שכולנו יכולים לישון שקט בלי ריחות מזעזעים שעולים מהביוב, בלי סתימות ובלי הצפות. בין אם ייצא לכם לפגוש אותה בעבר ובין אם לא, כשתראו אותה לא תוכלו לפספס. הביובית שלנו הן מהטובות והמתקדמות ביותר שיש ושלל רחב של פעולות הן יכולות לבצע בלי בעיות. הביוביות מכילות מיכל ענק שנמצא על גבן וכך הן יכולות גם לשאוב מים בקצב מסחרר וגם לטפל בבעיות שונות על ידי הזרמת מים בלחץ גבוה, יחד עם הצינור הארוך שלהם. ביובית קטנה מסוגלת לבצע עבודה לא פחות חשובה גם במקומות יותר מסובכים ונמוכים.
 
 

מהי ביובית קטנה ומה היא יכולה לבצע?

 
ביובית קטנה, שנקראת גם ביובית נמוכה, היא למעשה ביובית רגילה לחלוטין אך קטנה יותר בממדיה. הביובית מבצעת בדיוק את אותן הפעולות כמו כל ביובית אחרת, היא יכולה לשאוב מים עם הצינור הארוך שלה וגם להזרים מים בלחץ גבוה על מנת לפתוח סתימות, היא מסוגלת למפות את אזור הביוב באופן מדויק על ידי סיבים אופטיים שמחוברים אליה ולצינורות שלה ולמעשה ההבדלים שלה הם בגלל הצרכים שלנו כחברה.

למה צריך ביובית קטנה?

 
לא בכל מקום ניתן להגיע עם ביובית גדולה, למשל חניונים תת קרקעיים או פירי מעליות ומרתפים, ולכן יש צורך גם בגרסה הקטנה. לצורך השוואה, ביובית קטנה שוקלת 7.5 טון בממוצע לצד ביוביות גדולות ששוקלות 15 טון ומגיעות עד מעל ל-30 טונות, שהן משומשות בעיקר לאזורי תעשייה שצריכים לפתור בעיות קשות ביותר או פעולות שגרתיות של שאיבת בורות ספיגה ענקיים וכולה. הגובה של הביובית שונה גם הוא, כאשר היא מגיעה לגובה של קצת מעל שני מטרים בדרך כלל, לעומת ביובית רגילה שמגיעה לגובה של 3 מטרים ואף יותר.

 

מתי משתמשים בביובית קטנה?

 
 
  • המקום הנפוץ ביותר לטיפולה של ביובית קטנה הם חניונים. אם יש משהו אחד שמאפיין את החניונים זוהי הגבלת הגובה, שאותה אנו יכולים לראות בלי בעיה מיד כשאנו נכנסים אפילו כשלא מדובר בחניון תת קרקעי. הגבלת הגובה חיונית בגלל התנאים בהם נבנה החניון הרי שהוא מיועד לרכבים נמוכים ולכן אין טעם לבנות אותו גבוה מלכתחילה, מה שיהיה יותר יקר ויותר מסובך. גם בחניון יש סיכוי להצפות או לסתימות וכאן הביוביות הקטנות נכנסות לפעולה ופועלות לפתרון מהיר ויעיל.

  • עוד מקום שאליהן הביוביות הקטנות יכולות להיכנס בלי בעיה הם חניות או כבישים צריך ביותר שביובית גדולה לא תוכל לעבור בהם. מקומות אלו יכולים להיות עירוניים, עסקיים ותעשייתיים, כאשר לא תמיד יהיה ניתן להגיע לאזור מסוים במבנה עם רוחב של מעל לשני מטרים. הביובית הקטנה יכולה להגיע לכל פיר מעלית, לכל פתח ביוב ולמעשה לכל אזור כי היא שווה בגודלה לגודלו של רכב שטח ממוצע.