א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית נמוכה לחניונים

 
הביוב שלכם נסתם אך אין אליו גישה באמצעות משאית גבוהה או ביובית רגילה? לנו בא.א. המבצעים יש את הפתרון המושלם עבורכם! אתם יכולים להיות בטוחים שאתם זקוקים לשירותיה של ביובית נמוכה לחניונים. במאמר זה נדבר על תדירות ההצפות של ביובים הנמצאים בתוך חניונים, ועל האפשרויות השונות לכניסה של ביובית לתוך חניונים.
 

מהי ביובית נמוכה לחניונים?

 
 
ביובית נמוכה היא למעשה משאית קטנה המובילה מיכל איסוף ואת כל הציוד הדרוש לטיפול בסתימות צנרת וביוב. ההבדל היחיד בין הביובית הנמוכה לרגילה הוא שהביובית הנמוכה יכולה להיכנס ללא בעיה לחניונים ולמקומות נמוכים אליהם הגישה עם משאית רגילה חסומה ובלתי אפשרית. על מנת לוודא שאתם אכן זקוקים לשירותיה של משאית נמוכה ולא לשירותיה של ביובית רגילה, יהיה עליכם למדוד את גובה הכניסה המקסימלי המותר אל החניה או החניון המדובר ולתאם עם המפעיל את הגובה המקסימלי של המשאית שאתם מזמינים.
 
 

מהי תדירות ההצפה בחניונים?

 
 
 
 
סביר להניח שלא תצטרכו להזמין כל שני וחמישי ביובית לחניונים, אך באופן יחסי ניתן לומר שביוב העובר בתוך חניונים או מתחתיהם ייסתם מהר יותר מביוב רגיל. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שביוב העובר מתחת לחניונים שייך בדרך כלל למקומות ציבוריים שבהם עומס התנועה גבוה הרבה יותר מעומס תנועה של בנייני מגורים רגילים. כדאי לעשות את ההבחנה בין חניונים של בנייני משרדים לבין חניונים של מרכזים מסחריים או תיירותיים, מכיוון שבאחרונים עומס התנועה והשימוש בשירותים או בצנרת המטבח יהיה גדול בהרבה מזה של בנייני משרדים. באזור תל אביב והמרכז תהיה ביובית לחניונים נפוצה יותר מביובית רגילה. זוהי למעשה משאית נמוכה לחניונים קטנים או בעלי הגבלה לגובה הכניסה המקסימלי.
 
 
 
ביובית נמוכה לחניונים
 
 
 
 
 
 
כיצד ניתן להכניס ביובית לחניונים?
 
ברוב המרכזים המסחריים, בנייני המשרדים או בבנייני המגורים בהם חניונים ציבוריים, הכניסה למשאיות מוגבלת. כאשר מדובר באזורים מסחריים שאליהם נדרשת גישה באמצעות משאיות, הגישה תתאפשר ברוב המקרים באמצעות שטחים לוגיסטיים הנמצאים בצדי הבניין, במקומות המיועדים לכך. מכיוון שלא ניתן להכניס ביובית רגילה לחניונים, הומצאה ביובית לחניונים שהיא משאית ייעודית בגובה מתאים לכניסה לחניונים, הנושאת על גבה את מיכל השאיבה ואת כל הציוד הדרוש לשאיבה ופתיחה של סתימות ביוב. במקרים מסוימים, תידרש ביובית לחניונים להיכנס מספר פעמים אל מוקד הסתימה, בגלל הגבלת הנפח של מיכל השאיבה. במקרים אחרים, הסתימה יכולה להיפתר ללא שאיבה כלל או באמצעות שאיבה מזערית בלבד, ובכך יעילותה של ביובית לחניונים תהיה מוכחת ויעילה ביותר.

אם ניסיתם כבר את כל הפתרונות ואתם עוד שניה מתייאשים, אם הביוב עולה על גדותיו והכול נראה כמעט אבוד, ואם הסתימה שלכם קשה לגישה ופתרונות ביובית רגילים כבר לא מספיקים, אנו כאן בשבילכם, שמחים לספק לכם שירותים מקצועיים ויעילים.
טיפול בהצפות בעזרת ביובית לחניונים