א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית נמוכה לחניונים

 
הביוב שלכם נסתם אך אין אליו גישה באמצעות משאית גבוהה או ביובית רגילה? לנו בא.א. המבצעים יש את הפתרון המושלם עבורכם! אתם יכולים להיות בטוחים שאתם זקוקים לשירותיה של ביובית נמוכה לחניונים. במאמר זה נדבר על תדירות ההצפות של ביובים הנמצאים בתוך חניונים, ועל האפשרויות השונות לכניסה של ביובית לתוך חניונים.
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955

מהי ביובית נמוכה לחניונים?

 
 
ביובית נמוכה היא למעשה משאית קטנה המובילה מיכל איסוף ואת כל הציוד הדרוש לטיפול בסתימות צנרת וביוב. ההבדל היחיד בין הביובית הנמוכה לרגילה הוא שהביובית הנמוכה יכולה להיכנס ללא בעיה לחניונים ולמקומות נמוכים אליהם הגישה עם משאית רגילה חסומה ובלתי אפשרית. על מנת לוודא שאתם אכן זקוקים לשירותיה של משאית נמוכה ולא לשירותיה של ביובית רגילה, יהיה עליכם למדוד את גובה הכניסה המקסימלי המותר אל החניה או החניון המדובר ולתאם עם המפעיל את הגובה המקסימלי של המשאית שאתם מזמינים.
 
 

מהי תדירות ההצפה בחניונים?

 
 
 
 
סביר להניח שלא תצטרכו להזמין כל שניוחמישי ביובית לחניונים, אך באופן יחסי ניתן לומר שביוב העובר בתוך חניונים אומתחתיהם ייסתם מהר יותר מביוב רגיל. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שביוב העובר מתחתלחניונים שייך בדרך כלל למקומות ציבוריים שבהם עומס התנועה גבוה הרבה יותר מעומסתנועה של בנייני מגורים רגילים. כדאי לעשות את ההבחנה בין חניונים של בניינימשרדים לבין חניונים של מרכזים מסחריים או תיירותיים, מכיוון שבאחרונים עומסהתנועה והשימוש בשירותים או בצנרת המטבח יהיה גדול בהרבה מזה של בנייני משרדים.באזור תל אביב והמרכז תהיה ביובית לחניונים נפוצה יותר מביובית רגילה. זוהי למעשה משאיתנמוכה לחניונים קטנים או בעלי הגבלה לגובה הכניסה המקסימלי.
 
 
 
ביובית נמוכה לחניונים
 
 
 
 
 
 
כיצד ניתן להכניס ביובית לחניונים?
 
ברוב המרכזים המסחריים, בנייני המשרדים או בבנייני המגורים בהם חניונים ציבוריים, הכניסה למשאיות מוגבלת. כאשר מדובר באזורים מסחריים שאליהם נדרשת גישה באמצעות משאיות, הגישה תתאפשר ברוב המקרים באמצעות שטחים לוגיסטיים הנמצאים בצדי הבניין, במקומות המיועדים לכך. מכיוון שלא ניתן להכניס ביובית רגילה לחניונים, הומצאה ביובית לחניונים שהיא משאית ייעודית בגובה מתאים לכניסה לחניונים, הנושאת על גבה את מיכל השאיבה ואת כל הציוד הדרוש לשאיבה ופתיחה של סתימות ביוב. במקרים מסוימים, תידרש ביובית לחניונים להיכנס מספר פעמים אל מוקד הסתימה, בגלל הגבלת הנפח של מיכל השאיבה. במקרים אחרים, הסתימה יכולה להיפתר ללא שאיבה כלל או באמצעות שאיבה מזערית בלבד, ובכך יעילותה של ביובית לחניונים תהיה מוכחת ויעילה ביותר.

אם ניסיתם כבר את כל הפתרונות ואתם עוד שניה מתייאשים, אם הביוב עולה על גדותיו והכול נראה כמעט אבוד, ואם הסתימה שלכם קשה לגישה ופתרונות ביובית רגילים כבר לא מספיקים, אנו כאן בשבילכם, שמחים לספק לכם שירותים מקצועיים ויעילים. צלצלו כבר עכשיו! 072-3259955.
ביובית לחניונים
 
חייגו- 072-3259955