א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית נמוכה

 
הרכב המשונה שמציל אותנו מכל המצבים הבעייתיים
ככל הנראה יצא לכם בעבר להלך ברחוב ולהריח ריח חזק של ביוב. יכול להיות שהריח הזה תפס אתכם כשהייתם בחוץ, יכול להיות שהרי הזה תפס אתכם כשהייתם בבית ובדקתם מהחלון מה בדיוק מתרחש שם ברחוב ואיך זה קשור לקולות השאיבה העזים ממכונה גדולה שנמצאת שם. כלי רכב גדול ממדים הופיע פתאום רחוב, כאשר הביוב פתוח ואליו מוחדר צינור גדול. זהו מראה שכולנו מכירים וזהו הביובית שנמצאת בפעולה. לביובית יש מגוון רחב של פעולות והיא קריטית מאוד לתחזוקה נכונה לא רק של מקומות גדולים כמו חניונים, מרתפים גדולים או כל קומה שיכולה להיות מוצפת אלא גם לביובים שנמצאים בכל רגע מתחת לאדמה עליה אנחנו עומדים, הצפות שיכולות לקרות בכל מקום ועוד.
 

מה עושה הביובית ואיך היא מבצעת את זה?

 
 
הביובית, ביובית נמוכה או גבוהה, מבצעות עבודות שאיבה ופתיחה של ביובית. העבודה המוכרת ביותר של הביובית היא פתיחה של סתימות ביוב שיכולות לקרות בגלל הצטברות של פסולת בצינורות או בגלל בעיה אחרת בצנרת. לביובית יש מיכל גדול מאוד של מים שמסוגל להזרים מים בלחץ גבוה מאוד כך לפתוח את כל הצנרת בביוב בקלות. עוד תפקיד חשוב של הביובית הוא שאיבת הצפות. ביוב שהוצף ויצר שלולית מכוערת ברחוב, הצפה שקרתה במחסן או בכל מקום או בורות ספיגה שיש צורך לשאוב, ביובית תבצע את העבודה בקלי קלות.
 
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955

מהי ביובית נמוכה?

 
 
 
 
  • ביובית נמוכה היא ביובית רגילה לחלוטין, כמו הביובית שאנחנו מכירים מהפעולות השונות ביום יום אליהם אנחנו נחשפים, אך היא פשוט כשמה, נמוכה יותר. ביובית כזו יכולה להיות נגישה הרבה יותר, להגיע למקומות שביובית גדולה ומאסיבית לא יכולה להגיע אליהם וכך לפתור את הבעיה בכל מקום ובכל זמן. ביובית נמוכה משומשת רבות על ידי מגוון רחב של לקוחות וכל חברה שמחזיקה ביובית גדולה מחזיקה גם ביובית נמוכה כדי לכסות כל מצב אפשרי.
  • ביובית נמוכה מתאימה לשאיבות קטנות שלא מצריכות ביובית גדולה מאוד אך בדרך כלל השימוש העיקרי בה הוא למקומות בהם יש קושי להגיע בעיקר כאשר מדובר במקום סגור. מרתפים גדולים, קומות תת קרקעיות או חניונים, כול אלו מקומות שבמידה ותהיה בהם הצפה יהיו בלתי נגישים לביובית גדולה בגלל הגודל העצום שלה.
 
 
 
ביובית נמוכה
 
 
 
 
 
 
אי אפשר בלי ביובית נמוכה
 
ביובית נמוכה כמו ביובית גבוהה יותר הן לא רק כלי רכב ומכונות מופלאות שמשפרות את השגרה של כולנו ואיכות החיים אלא קריטיות מאוד כיוון שבלעדיהן הפעולות הללו כלל לא יכולות להתבצע. אי אפשר לשאוב ביוב באופן ידני וגם אם ימציאו מכשיר שלא פעו לבצורה של ביובית הוא כנראה לא יהיה יעיל. הביובית היא חלק מתחזוקה שוטפת והיגיינה שכולנו צריכים לקבל בעיר מגורנו או בביתנו והתברואה יכולה להיפגע כליל בלי השימוש בה.