א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית לפי אזור

 
 
אחד מהרכבים החשובים ביותר היום, אשר יכול לסייע לכם בלא מעט מקרים, הוא רכב הביובית. את הביובית מתפעלים אנשי מקצוע מתחום האינסטלציה, אשר באים לפי הזמנה, בכדי לבצע משימות שונות.

חשוב מאד להבין כי ביובית מצוידת בין השאר בצינורות שיכולים להפעיל לחץ מים גבוה במיוחד, אך מצד שני - גם לבצע שאיבה בלחץ גבוה. לכן, אנו משתמשים כיום בביובית לכמות גדולה מאד של מטרות, וניתן להגשים אותן במהירות עם אנשי המקצוע המתאימים.
 
 
 
ביובית לפי איזור
 
 
 
 
 

דוגמאות למשימות שנבצע עם הביובית

 
 
  • שחרור של סתימות - בראש ובראשונה, אנשיםמזמינים ביובית, על מנת שזו תשחרר סתימות קשות מאד בקווי הביוב השונים. כאשר ישחומר מסוים או חפץ אשר גורם לסתימה בקווי הביוב, התוצאה עלולה להיות סתימה במבנהשלם ואף בכמה מבנים במקביל. בעזרת הביובית אפשר להשחיל את הצינורות המיוחדים פנימהלקווי הביוב, להפעיל את השאיבה, ופשוט לשאוב את כל הביוב ואת כל החומרים הסותמים -ובכך לשחרר את הסתימה. יש עוד דרך שבה אפשר לטפל בסתימות עם הביובית והיא לבצע אתהפעולה ההפוכה - להוציא לחץ מים גבוה במיוחד, ובכך לשטוף החוצה את הגורם הסותם.הכל נעשה כמובן לפי שיקול הדעת של אנשי המקצוע.
  • טיפול בבורות - כיום בישראל יש עדיין בורותספיגה, בורות רקב, בורות שומן, ועוד בורות מסוגים שונים אשר יש בהם פסולת נוזליתומוצקה. בעזרת ביובית ניתן לשאוב ולרוקן את הבורות הללו, ולהשמיש אותם מחדש. הדברמאפשר להימנע ממצבים של ריקבון מתקדם, זיהום האדמה והסביבה, ועוד.
  • טיפול בהצפות - עוד סיבה טובה להזמין שירותיביובית הוא לטפל בהצפות אשר מתרחשות מעת לעת, במיוחד במפלסים תחתונים מתחת לאדמה.יש כיום תפעה של הצפות במקלטים, במחסנים וכן בחניונים,. בעזרת הביובית הנמוכה, אפשר לבצע שאיבה לכל ההצפה ולנקות ולטהר את המקום.
 
 

להזמין את הטיפול עכשיו

 
אםאתם זקוקים לביובית שתגיע במהירות ובכל שעה ביום, אתם יכולים להיות רגועים כימצאתם את המקום המושלם -
צרו קשר עם א.א המבצעים, ואנו נגיע עם הביובית במהירות,ונספק לכם שירות מצוין.
פנו אלינו כבר עכשיו בטלפון 072-3259955.