א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3259955
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביובית חירום

 
מערכת הביוב שלכם צריכה מקצוענים

מערכת הביוב היא מערכת מסובכת מאוד. בעלי המקצוע שפועלים כדי לשמור עליה ולתחזק אותה באופן שוטף, ודאי אלו שמגיעים לפתור בעיות חירום, חייבים להיות בעלי מקצוע מנוסים מאוד וכאלו שיכירו אותה באופן יסודי ומקצועי. אנחנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ מבצעים את כל עבודות הביוב שאתם צריכים כדי לשמור על המפעל, על העסק או על הרחוב שלכם נקי עם ביוב שלא עושה בעיות. בשירותים שלנו ניתן למצוא שירותי ביובית חירום ושירותים שגרתיים לתחזוקה של צנרת הביוב בצורה הכי טובה שיש.

 

אלו שירותים ניתן לקבל אצלנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ?

 
  • מערכת ביוב חייבת לפעול בצורה תקינה כל בעיה שיש בה היא בעיה שהצטברה במשך שנים. ניתן למנוע בעיות כאלו על ידי תחזוקה נכונה של המערכת ושטיפה יסודית אחת לתקופה. טיפול שגרתי במערכת הביוב וחיפשו אחר מפגעים יכולה לחסוך הרבה עוגמת נפש, ריחות רעים ועצירת שגרת העבודה בהמשך. לשם כך נדרש ציוד מתקדם שעומד לרשותנו ב-א.א. המבצעים בע"מ כדי לפתור כל בעיה עוד לפני שהיא נוצרה.

  • ביוב סתום הוא אחד מהבעיות הגדולות ביותר שיש. לרשותנו עומדת ביובית חירום בכל רגע שתצטרכו שיכולה להגיע לכל מקום. הביובית מכילה מיכל גדול מאוד שיכול להזרים לחץ מים חזק ביותר ובכך לפתוח כל סתימה שקיימת בצנרת הביוב. שטיפת קווי הביוב מתבצעת תוך דקו תספורות בעזרת תפעול נכון של ביובית חירום שלרשותנו וכך השגרה חוזרת כמה שיותר מהר.

  • ביובית חירום מסוגלת לבצע שאיבה של הצפות קשות ביותר. הצפה היא סיטואציה לא נעימה בה כל ריחות הביוב עולים ומחריבים את השגרה של כל העובדים או של העוברים והשבים כשמדובר על רחוק בשכונת מגורים. ביוב כזה יכול להיות מפגע תברואתי לא קטן מעבר לאיכות החיים שהוא מוריד ולכן יש צורך בביובית חירום ובצוות מיומן שיגיע כדי לפתו את הבעיה לפני שנגרם נזק נוסף.
 
ביובית חירום
 
צרו איתנו קשר בכל שאלה: 072-3259955
 

ביובית לשאיבת בורות ספיגה

 
בורות ספיגה הם בורות שנמצאים באדמה וקולטים פסולת רבה אותה המפעל מוציא. אי סילוק של בורות הספיגה הללו יכולים להפוך אותם למפגע תברואתי גדול מאוד שמסוכן לא רק לאדמה ולאוויר אלא לעובדים. שירותי הביובית המעולים שלנו שואבים בורות ספיגה רבים וגם אתם יכולים ליהנות משירות מהיר ומקצועי מתי שמתאים לכם.

שירותי ביובית ושירותי אינסטלציה בכל מקום ובכל שעה

 
 
אנחנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ נמצאים בתחום כבר מעל לשלושים שנה. שלושים שנה שמגוון רחב של לקוחות עסקיים ובמגזר התעשייתי וגם הפרטי מקבלים את השירות הכי טוב עם הכלים הכי איכותיים והטכנולוגיה הכי מתקדמת. אם גם אתם נתקלתם בבעיה בצנרת הביוב, צריכים עבודות שאיבה של בורות ספיגה או שופכין, לשטוף קווי ביוב או שאיבת הצפות כולל פתיחת סתימות מהירה ביותר, אנחנו ב-א.א. המבצעים שרותי ביוב בע"מ נבצע את העבודה בצורה הכי מהירה ואיכותית שאפשר. פנו אלינו עוד היום בטלפון 072-3259955 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה או שאלה.